Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE41AHF05
01-10-2022
18.00
BBC Optima Tessenderlo HSE D Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AFB06
08-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE F BBC As HSE B
LIHSE41ADF07
15-10-2022
19.00
Peer BBC vzw HSE R Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AFJ04
22-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE F Basket Lummen HSE D
LIHSE41AFE08
05-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE F Alfa 2000 Achel HSE A
LIHSE41AIF09
13-11-2022
09.00
Baclo Lommel HSE R Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AFC03
20-11-2022
17.00
Hades Kiewit BBC HSE F Orly Hasselt HSE B
LIHSE41AFA11
27-11-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE F BBC Pelt HSE R
LIHSE41AGF10
10-12-2022
18.00
KBBC Zolder vzw HSE D Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AFH14
17-12-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE F BBC Optima Tessenderlo HSE D
LIHSE41ACF12
15-01-2023
09.00
Orly Hasselt HSE B Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AAF02
21-01-2023
20.00
BBC Pelt HSE R Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AJF13
29-01-2023
16.00
Basket Lummen HSE D Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AFG01
04-02-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE F KBBC Zolder vzw HSE D
LIHSE41AFD16
25-02-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE F Peer BBC vzw HSE R
LIHSE41ABF15
04-03-2023
19.00
BBC As HSE B Hades Kiewit BBC HSE F
LIHSE41AFI18
11-03-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE F Baclo Lommel HSE R
LIHSE41AEF17
19-03-2023
17.00
Alfa 2000 Achel HSE A Hades Kiewit BBC HSE F
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0012211201
03-09-2022
19.00
Basket Zonhoven HSE B Hades Kiewit BBC HSE F 74- 39

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC Pelt HSE R 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE R 0 0 0 0 0 0 0
Alfa 2000 Achel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE F 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE D 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE R 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE D 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Zonhoven J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Kangoeroes Basket Mechelen J16 A 0 0 0 0 0 0 0
GSG Aarschot J16 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven J16 B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE D 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven M19 A 0 0 0 0 0 0 0
Titans Basketball Bonheiden M19 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G10 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G10 D 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE F 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven M16 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT M16 B 0 0 0 0 0 0 0