Hades Kiewit BBC DSE A

Dames Senioren
2021-2022
Trainingen
Maandag
-
Donderdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSE080701
31-10-2021
15.45
Stevoort BBC DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0050600101
04-09-2021
18.30
Torhout Lions DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 56- 43
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIDSE11AMC02
03-10-2021
11.00
BBC Croonen Lommel DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFC03
10-10-2021
15.15
Basket Zonhoven DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACH04
17-10-2021
13.00
Hades Kiewit BBC DSE A Femina Habac Sint-Truiden DSE A
LIDSE11AJC05
23-10-2021
20.00
KBBC Miners Beringen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACN06
07-11-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A BC Maasmechelen DSE A
LIDSE11ALC07
14-11-2021
11.00
BasKet Tongeren DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACE08
21-11-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Stevoort BBC DSE A
LIDSE11AGC09
27-11-2021
18.00
B.C. Gems Diepenbeek DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACI10
05-12-2021
17.00
Hades Kiewit BBC DSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
LIDSE11ABC11
12-12-2021
18.00
Basket Lummen DSE C Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACK12
18-12-2021
18.30
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Houthalen DSE B
LIDSE11ADC13
08-01-2022
21.00
Hasselt BT DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACM15
23-01-2022
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A BBC Croonen Lommel DSE B
LIDSE11ACF16
06-02-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Zonhoven DSE A
LIDSE11AHC17
12-02-2022
20.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACJ18
19-02-2022
18.30
Hades Kiewit BBC DSE A KBBC Miners Beringen DSE A
LIDSE11ANC19
26-02-2022
18.00
BC Maasmechelen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACL20
06-03-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE A BasKet Tongeren DSE A
LIDSE11AEC21
13-03-2022
13.30
Stevoort BBC DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACG22
27-03-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE A
LIDSE11AIC23
02-04-2022
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACB24
10-04-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Lummen DSE C
LIDSE11AKC25
23-04-2022
18.00
Basket Houthalen DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACD26
30-04-2022
18.30
Hades Kiewit BBC DSE A Hasselt BT DSE B

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Torhout Lions DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BJM-Gembas Knesselare DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bbv Oedelem DSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Houthalen DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0