Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE21BEH08
17-09-2022
14.00
Hades Kiewit BBC HSE C Bree Basket HSE B 37- 81
LIHSE21BCE06
08-10-2022
19.00
Peer BBC vzw HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE21BEA07
16-10-2022
17.00
Hades Kiewit BBC HSE C BC Maasmechelen HSE A
LIHSE21BGE04
22-10-2022
18.15
BBC Optima Tessenderlo HSE B Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE21BED10
29-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Black Sheep Diepenbeek HSE A
LIHSE21BHE01
06-11-2022
13.00
Bree Basket HSE B Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE21BEB02
12-11-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BBC As HSE A
LIHSE21BDE03
27-11-2022
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE21BEC13
10-12-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Peer BBC vzw HSE A
LIHSE21BAE14
18-12-2022
15.00
BC Maasmechelen HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE21BEG11
21-01-2023
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Optima Tessenderlo HSE B
LIHSE21BBE09
04-02-2023
19.00
BBC As HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE161101
02-12-2022
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Croonen Lommel HSE C
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSEVR0601
24-09-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Croonen Lommel HSE D 77- 55
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016370501
27-08-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BasKet Tongeren HSE C 52- 61
OR0016371001
04-09-2022
17.00
Hades Kiewit BBC HSE C APK - Alken BBC HSE A 67- 58
OR0016370701
10-09-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Cosmo Genk BBC HSE B 20- 0 BFOR

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Bree Basket HSE B 1 3 81 37 1 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 1 1 37 81 0 0 1
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE D 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stella Artois Leuven Bears HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Geel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC M16 A 0 0 0 0 0 0 0
L.S.V. Basket Landen M19 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0