Hades Kiewit BBC HSE B

Heren Senioren
2022-2023
Trainingen
Dinsdag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE11ABA05
01-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Croonen Lommel HSE C
LIHSE11AKB06
08-10-2022
20.00
Nieuwerkerken HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ABH07
15-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE B KBBC Zolder vzw HSE A
LIHSE11ACB08
05-11-2022
20.30
Basket Lummen HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ABF09
12-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Stevoort BBC HSE B
LIHSE11ABJ11
19-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
LIHSE11ABG03
26-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Optima Tessenderlo HSE A
LIHSE11AJB22
10-12-2022
20.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AIB04
16-12-2022
20.45
Hasselt BT HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ADB12
17-12-2022
18.00
BasKet Tongeren HSE C Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ABE13
04-02-2023
20.30
Hades Kiewit BBC HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
LIHSE11AGB14
11-02-2023
20.45
BBC Optima Tessenderlo HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AAB16
25-02-2023
17.30
BBC Croonen Lommel HSE C Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ABK17
04-03-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Nieuwerkerken HSE A
LIHSE11AHB18
11-03-2023
20.30
KBBC Zolder vzw HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ABI15
18-03-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Hasselt BT HSE B
LIHSE11AFB20
25-03-2023
18.00
Stevoort BBC HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ABC19
08-04-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Basket Lummen HSE A
LIHSE11ABD01
22-04-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BasKet Tongeren HSE C
LIHSE11AEB02
29-04-2023
19.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE160101
03-12-2022
16.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0008160101
13-08-2022
KBBC Miners Beringen HSE C Hades Kiewit BBC HSE B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016370601
12-08-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE B KBBC Miners Beringen HSE C 89- 53
OR0016370801
27-08-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Basket Zonhoven HSE A 64- 40
OR0016370401
03-09-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Geel HSE B 69- 59
OR0016370101
10-09-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Stella Artois Leuven Bears HSE C 52- 81
OR0016370901
24-09-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BasKet Tongeren HSE B 0- 20 AFOR
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0018880301
17-09-2022
18.00
GSG Aarschot HSE C Hades Kiewit BBC HSE B 83- 69

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE D 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Okido Arendonk HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Notre Dame Blue Tigers Leuven DSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen G14 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel G14 A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stella Artois Leuven Bears HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Geel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC M16 A 0 0 0 0 0 0 0
L.S.V. Basket Landen M19 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
GSG Aarschot HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
GSG Aarschot HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
GSG Aarschot J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Stella Artois Leuven Bears J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0