Beste PKP medewerker,

Hier nog enkele belangrijke aandachtspunten en wijzigingen ivm pkp:

  •  Belangrijke opmerking voor alle medewerkers van "Parking 9" en "Ingang Parking 9" !

           Parking 9;  Oorspronkelijk gelegen tussen Sint Janshoefstraat en de Vilstraat; zoals vermeld en aangeduid in alle brochures; mag niet meer gebruikt worden!.  . . .

Beste Medewerkers,

In bijlage vind je:

LEES DEZE BIJLAGEN ZEKER DOOR OM TE WETEN WAT VAN JOU VERWACHT WORDT OP JE POST.
Beknopte info per post en verdere richtlijnen worden ons volgende week bezorgt door de vzw Kiewit  (van zodra we deze info binnen hebben, sturen we deze door)

. . .

Beste Medewerkers,

In bijlage vind je:

LEES DEZE BIJLAGEN ZEKER DOOR OM TE WETEN WAT VAN JOU VERWACHT WORDT OP JE POST EN OF JE OP DE LIJST VAN DE OPRUIM STAAT.

COMBI-TICKETVERDELING:

Woensdag . . .

Onze Sponsors

Privacyverklaring

Voor het goed functioneren van onze basketbalclub is het in sommige gevallen nodig om persoonsgegevens over jou te verzamelen en (tijdelijk) op te slaan. Wij zorgen er voor dat deze persoonsgegevens zorgvuldig en in lijn met de wet- en regelgeving worden verzameld, gebruikt en verwijderd.

Hades Kiewit BBC is verantwoordelijk voor de verwerking van alle persoonsgegevens die worden verkregen via de website, e-mails, persoonlijke contacten of andere diensten.

Hoi!

Geweldig nieuws, de PKP-mondmaskers zijn gearriveerd!
Met deze aankoop steun je Think Pink België en Rap op Stap Limburg.

Bestel nu jouw exemplaar via de PKP webshop.

Hopelijk zien we mekaar snel terug.
Stay safe,
Team PKP  

https://www.pukkelpop.be/signature.png

Hades-kiewit BBC

Zoals jullie waarschijnlijk allen vernomen hebben, mogen we vanaf 8 juni terug onze geliefkoosde sport indoor
beoefenen – weliswaar met een aantal beperkingen.

Dankzij de stad Hasselt mogen we dit in Kiewit doen. Ook het cafetaria zal terug open zijn!

In overleg met de coaches zijn de volgende blokken gereserveerd voor de komende 2 weken (week 8 en 15 juni):

Di 18u30-20u : U8-U10
Di 20u30-22u : Senioren Heren en Dames

Do 18u30-20u : U8-U10
Do 20u30-22u : Senioren Heren en Dames

Vr 16u30-18u : U6
Vr 18u30-20u : U12-U14-U16-U18 + ‘studerende senioren die di en do niet kunnen’

Dus . . .

Foto Homepage_2.jpgDoe je online aankopen via één van de gekende webshops via trooper en HadesBBC ontvangt een percentje zonder dat je meer moet betalen.

Abonneer op

Games per weekend

Datum - TijdTeamThuisTeamUitUitslag
06-08-2022
20.00
Hasselt BT HSE AHades Kiewit BBC HSE A 69- 65
12-08-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BKBBC Miners Beringen HSE C 89- 53
13-08-2022
KBBC Miners Beringen HSE CHades Kiewit BBC HSE B
13-08-2022
20.00
Basket Midwest Izegem HSE AHades Kiewit BBC HSE A 78- 75
27-08-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBasKet Tongeren HSE C 52- 61
27-08-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasket Zonhoven HSE A 64- 40
27-08-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 20- 0 BFOR
03-09-2022
12.00
Hades Kiewit BBC M16 AL.S.V. Basket Landen M19 A 93- 13
03-09-2022
14.00
Hades Kiewit BBC HSE DHades Kiewit BBC HSE E 50- 45
03-09-2022
14.00
Hades Kiewit BBC HSE DHades Kiewit BBC HSE E 50- 45
03-09-2022
16.00
BBC Geel DSE AHades Kiewit BBC DSE A 63- 49
03-09-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Geel HSE B 69- 59
03-09-2022
19.00
Basket Zonhoven HSE BHades Kiewit BBC HSE F 74- 39
03-09-2022
20.30
e5 Sgolba Aalter HSE AHades Kiewit BBC HSE A 59- 70
04-09-2022
15.00
Hades Kiewit BBC J16 ABC Lions Genk J16 A 49- 49
04-09-2022
17.00
Hades Kiewit BBC HSE CAPK - Alken BBC HSE A 67- 58
10-09-2022
09.00
BBC Croonen Lommel G14 BHades Kiewit BBC G14 A 61- 39
10-09-2022
10.00
BasKet Tongeren G12 BHades Kiewit BBC G12 A 22- 62
10-09-2022
12.00
Hades Kiewit BBC M16 BKoninklijke BBC Union Leopoldsburg M16 A 26- 63
10-09-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CCosmo Genk BBC HSE B 20- 0 BFOR
10-09-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BStella Artois Leuven Bears HSE C 52- 81
10-09-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Garage Wille Hansbeke HSE A 71- 92
11-09-2022
12.00
Notre Dame Blue Tigers Leuven M16 AHades Kiewit BBC M16 A 51- 45
11-09-2022
13.00
Hades Kiewit BBC J16 AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A 30- 77
11-09-2022
15.00
Hades Kiewit BBC G14 AHades Kiewit BBC G14 B 26- 33
11-09-2022
15.00
Hades Kiewit BBC G14 AHades Kiewit BBC G14 B 26- 33
17-09-2022
10.00
Femina Habac Sint-Truiden M16 BHades Kiewit BBC M16 A 48- 77
17-09-2022
11.00
BBC Croonen Lommel M16 BHades Kiewit BBC M16 B 62- 29
17-09-2022
11.00
Peer BBC vzw G12 CHades Kiewit BBC G12 A 31- 58
17-09-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BBBC As G12 A 16- 22
17-09-2022
14.00
Hades Kiewit BBC HSE CBree Basket HSE B 37- 81
17-09-2022
16.00
Cosmo Genk BBC J16 AHades Kiewit BBC J16 A 91- 26
17-09-2022
18.00
GSG Aarschot HSE CHades Kiewit BBC HSE B 83- 69
17-09-2022
18.00
Stevoort BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE A 71- 77
18-09-2022
11.00
Hades Kiewit BBC G14 BKBBC Miners Beringen G14 B 32- 39
18-09-2022
11.00
BasKet Tongeren DSE AHades Kiewit BBC DSE A 61- 48
18-09-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G14 ABasket Zonhoven G14 A 38- 77
18-09-2022
14.00
Nieuwerkerken G10 BHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
18-09-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Zolder vzw HSE A 70- 59
24-09-2022
09.00
Bilzerse BC G10 BHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
24-09-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BBasket Zonhoven G12 C 24- 41
24-09-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G12 ABC Maasmechelen G12 B 48- 38
24-09-2022
16.00
Hades Kiewit BBC J16 ABBC As J16 A 37- 72
24-09-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasKet Tongeren HSE B 0- 20 AFOR
24-09-2022
19.00
Bilzerse BC HSE AHades Kiewit BBC HSE E 59- 47
24-09-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Croonen Lommel HSE D 77- 55
25-09-2022
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G14 AHades Kiewit BBC G14 A 84- 42
25-09-2022
13.00
Hades Kiewit BBC M16 ABBC Croonen Lommel M16 A 42- 39
25-09-2022
14.00
Basket Lummen G14 AHades Kiewit BBC G14 B 65- 16
25-09-2022
14.00
Basket Houthalen M16 BHades Kiewit BBC M16 B 35- 34
25-09-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 20- 0 BFOR
25-09-2022
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE D 80- 78
01-10-2022
09.00
BBC Croonen Lommel G14 BHades Kiewit BBC G14 A
01-10-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G10 ABasket Houthalen G10 B
01-10-2022
12.15
Basket Zonhoven M16 AHades Kiewit BBC M16 B
01-10-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G14 BOrly Hasselt G14 B
01-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC M16 ABC Machelen-Diegem M16 A
01-10-2022
18.00
BBC Optima Tessenderlo HSE DHades Kiewit BBC HSE F
01-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Croonen Lommel HSE C
01-10-2022
20.30
KBBC Zolder vzw HSE CHades Kiewit BBC HSE D
01-10-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AMercurius BBC Berchem HSE A
02-10-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BStevoort BBC G10 A
02-10-2022
15.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasKet Tongeren G12 B
02-10-2022
16.00
Basket Lummen G12 CHades Kiewit BBC G12 B
02-10-2022
17.00
Basket Zonhoven DSE AHades Kiewit BBC DSE A
02-10-2022
17.00
Hades Kiewit BBC HSE EBaclo Lommel HSE A
08-10-2022
09.30
BC Maasmechelen J16 AHades Kiewit BBC J16 A
08-10-2022
09.30
Basket Lummen G12 BHades Kiewit BBC G12 A
08-10-2022
11.00
Bilzerse BC G12 BHades Kiewit BBC G12 B
08-10-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G10 BBC Maasmechelen G10 C
08-10-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G10 AHubo Limburg United G10 A
08-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE ABC Maasmechelen DSE A
08-10-2022
16.45
Molenbeek Rebels Basketball M16 AHades Kiewit BBC M16 A
08-10-2022
18.00
BBC Pelt HSE AHades Kiewit BBC HSE E
08-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE FBBC As HSE B
08-10-2022
19.00
Peer BBC vzw HSE AHades Kiewit BBC HSE C
08-10-2022
20.00
Nieuwerkerken HSE AHades Kiewit BBC HSE B
08-10-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DAPK - Alken BBC HSE A
09-10-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G14 ABree Basket G14 B
09-10-2022
15.00
Hades Kiewit BBC G14 BBilzerse BC G14 A
09-10-2022
17.00
BasKet Tongeren HSE BHades Kiewit BBC HSE A
15-10-2022
09.00
Peer BBC vzw G14 BHades Kiewit BBC G14 B
15-10-2022
12.00
Hades Kiewit BBC J16 AAlfa 2000 Achel J16 A
15-10-2022
14.00
Basket Houthalen G14 BHades Kiewit BBC G14 A
15-10-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G10 BB.C. Gems Diepenbeek G10 C
15-10-2022
14.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M16 AHades Kiewit BBC M16 B
15-10-2022
14.45
Basket Zonhoven G08 BHades Kiewit BBC G08 A
15-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE BKBBC Zolder vzw HSE A
15-10-2022
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE AHades Kiewit BBC DSE A
15-10-2022
19.00
Peer BBC vzw HSE RHades Kiewit BBC HSE F
15-10-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AOxaco BBC Boechout HSE B
16-10-2022
11.00
Hades Kiewit BBC G12 BCosmo Genk BBC G12 A
16-10-2022
12.00
Basket Lummen G10 BHades Kiewit BBC G10 A
16-10-2022
13.00
Hades Kiewit BBC M16 ANotre Dame Blue Tigers Leuven M16 A
16-10-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE ECosmo Genk BBC HSE B
16-10-2022
17.00
Hades Kiewit BBC HSE CBC Maasmechelen HSE A
16-10-2022
17.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE CHades Kiewit BBC HSE D
22-10-2022
10.15
Basket Zonhoven G14 AHades Kiewit BBC G14 A
22-10-2022
11.45
BBC As G12 AHades Kiewit BBC G12 B
22-10-2022
12.00
Hades Kiewit BBC M16 BBBC Croonen Lommel M16 B
22-10-2022
12.30
KBBC Miners Beringen G14 BHades Kiewit BBC G14 B
22-10-2022
14.00
Hades Kiewit BBC M16 AFemina Habac Sint-Truiden M16 B
22-10-2022
14.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 AHades Kiewit BBC G08 A
22-10-2022
15.45
Stevoort BBC G10 AHades Kiewit BBC G10 B
22-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Houthalen DSE B
22-10-2022
16.00
Basket Houthalen G10 BHades Kiewit BBC G10 A
22-10-2022
18.00
KBBC Miners Beringen HSE BHades Kiewit BBC HSE A
22-10-2022
18.15
BBC Optima Tessenderlo HSE BHades Kiewit BBC HSE C
22-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE FBasket Lummen HSE D
22-10-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DHasselt BT HSE C
23-10-2022
13.00
Hades Kiewit BBC J16 ACosmo Genk BBC J16 A
23-10-2022
13.00
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE E
23-10-2022
15.00
Hades Kiewit BBC G12 APeer BBC vzw G12 C
29-10-2022
12.30
B.C. Gems Diepenbeek G08 BHades Kiewit BBC G08 A
29-10-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G10 ABasket Lummen G10 B
29-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE EBree Basket HSE C
29-10-2022
16.00
Basket Houthalen J16 AHades Kiewit BBC J16 A
29-10-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CBlack Sheep Diepenbeek HSE A
30-10-2022
11.00
BasKet Tongeren DSE AHades Kiewit BBC DSE A
30-10-2022
11.15
Stevoort BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 A
30-10-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G14 ABBC Optima Tessenderlo G14 A
30-10-2022
15.00
BasKet Tongeren J21 AHades Kiewit BBC J21 A
05-11-2022
11.00
Alfa 2000 Achel J16 AHades Kiewit BBC J16 A
05-11-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 B
05-11-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 B
05-11-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G14 BPeer BBC vzw G14 B
05-11-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE AB.C. Gems Diepenbeek DSE A
05-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE FAlfa 2000 Achel HSE A
05-11-2022
20.15
L.S.V. Basket Landen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
05-11-2022
20.30
Basket Lummen HSE AHades Kiewit BBC HSE B
05-11-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DStevoort BBC HSE D
06-11-2022
11.00
Orly Hasselt HSE AHades Kiewit BBC HSE E
06-11-2022
13.00
Bree Basket HSE BHades Kiewit BBC HSE C
06-11-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G08 ABasket Zonhoven G08 B
06-11-2022
15.00
Hades Kiewit BBC G14 ABasket Houthalen G14 B
12-11-2022
09.00
Bilzerse BC G14 AHades Kiewit BBC G14 B
12-11-2022
11.30
Hubo Limburg United G10 AHades Kiewit BBC G10 A
12-11-2022
12.00
Hades Kiewit BBC J16 ABC Maasmechelen J16 A
12-11-2022
12.00
BC Maasmechelen G10 CHades Kiewit BBC G10 B
12-11-2022
14.00
Hades Kiewit BBC M16 AMolenbeek Rebels Basketball M16 A
12-11-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC As HSE A
12-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BStevoort BBC HSE B
12-11-2022
20.00
KBBC Miners Beringen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
12-11-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABavi Vilvoorde HSE B
13-11-2022
09.00
Baclo Lommel HSE RHades Kiewit BBC HSE F
13-11-2022
11.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasket Lummen G12 B
13-11-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G12 BBilzerse BC G12 B
13-11-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE EKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
13-11-2022
15.00
Helchteren 2020 HSE AHades Kiewit BBC HSE D
13-11-2022
15.00
Bree Basket G14 BHades Kiewit BBC G14 A
19-11-2022
12.00
Hades Kiewit BBC M16 BBasket Zonhoven M16 A
19-11-2022
12.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 CHades Kiewit BBC G10 B
19-11-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G12 BBasket Lummen G12 C
19-11-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE ABBC Croonen Lommel DSE B
19-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
19-11-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DB.C. Gems Diepenbeek HSE B
19-11-2022
21.00
Mercurius BBC Berchem HSE AHades Kiewit BBC HSE A
20-11-2022
11.00
BC Machelen-Diegem M16 AHades Kiewit BBC M16 A
20-11-2022
11.00
Orly Hasselt G14 BHades Kiewit BBC G14 B
20-11-2022
11.45
BC Lions Genk J16 AHades Kiewit BBC J16 A
20-11-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G14 ABBC Croonen Lommel G14 B
20-11-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE EBBC Croonen Lommel HSE D
20-11-2022
17.00
Hades Kiewit BBC HSE FOrly Hasselt HSE B
26-11-2022
10.00
BBC As G10 AHades Kiewit BBC G10 A
26-11-2022
12.00
Hades Kiewit BBC M16 BBasket Houthalen M16 B
26-11-2022
12.45
Basket Zonhoven G12 CHades Kiewit BBC G12 B
26-11-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G08 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A
26-11-2022
14.30
BC Maasmechelen G12 BHades Kiewit BBC G12 A
26-11-2022
15.00
BBC Croonen Lommel M16 AHades Kiewit BBC M16 A
26-11-2022
16.00
Hades Kiewit BBC G14 BBasket Lummen G14 A
26-11-2022
17.00
BBC As J16 AHades Kiewit BBC J16 A
26-11-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Optima Tessenderlo HSE A
26-11-2022
20.30
BBC Optima Tessenderlo HSE CHades Kiewit BBC HSE E
26-11-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBC Maasmechelen HSE B
26-11-2022
20.30
Nieuw Brabo Antwerpen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
27-11-2022
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G10 AHades Kiewit BBC G10 B
27-11-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G14 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G14 A
27-11-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE FBBC Pelt HSE R
27-11-2022
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE C
27-11-2022
18.00
Basket Lummen DSE CHades Kiewit BBC DSE A
02-12-2022
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Croonen Lommel HSE C
03-12-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G10 BKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G10 A
03-12-2022
14.00
Cosmo Genk BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 B
03-12-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G10 ABBC As G10 A
03-12-2022
16.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE BHades Kiewit BBC HSE B
04-12-2022
13.00
BBC Croonen Lommel HSE DHades Kiewit BBC HSE E
10-12-2022
12.00
Hades Kiewit BBC G10 BBilzerse BC G10 B
10-12-2022
14.00
Hades Kiewit BBC G10 ANieuwerkerken G10 B
10-12-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CPeer BBC vzw HSE A
10-12-2022
18.00
KBBC Zolder vzw HSE DHades Kiewit BBC HSE F
10-12-2022
20.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE AHades Kiewit BBC DSE A
10-12-2022
20.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE AHades Kiewit BBC HSE B
10-12-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABasKet Tongeren HSE B
11-12-2022
11.00
Hades Kiewit BBC G08 AB.C. Gems Diepenbeek G08 B
11-12-2022
13.00
Hades Kiewit BBC G12 AB.C. Gems Diepenbeek G12 A
11-12-2022
15.00
Hades Kiewit BBC HSE EBilzerse BC HSE A
16-12-2022
20.45
Hasselt BT HSE BHades Kiewit BBC HSE B
17-12-2022
12.00
Hades Kiewit BBC J21 ABBC Optima Tessenderlo J21 A
17-12-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE AHasselt BT DSE C
17-12-2022
18.00
Oxaco BBC Boechout HSE BHades Kiewit BBC HSE A
17-12-2022
18.00
BasKet Tongeren HSE CHades Kiewit BBC HSE B
17-12-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE FBBC Optima Tessenderlo HSE D
17-12-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKBBC Zolder vzw HSE C
18-12-2022
11.00
Baclo Lommel HSE AHades Kiewit BBC HSE E
18-12-2022
15.00
BC Maasmechelen HSE AHades Kiewit BBC HSE C
07-01-2023
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 AHades Kiewit BBC G14 A
07-01-2023
21.00
Bree Basket HSE AHades Kiewit BBC HSE A
08-01-2023
12.00
Hasselt BT G12 AHades Kiewit BBC G12 A
08-01-2023
15.45
Stevoort BBC J16 BHades Kiewit BBC J16 A
14-01-2023
18.00
B.C. Gems Diepenbeek HSE BHades Kiewit BBC HSE D
14-01-2023
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ANieuw Brabo Antwerpen HSE A
15-01-2023
09.00
Orly Hasselt HSE BHades Kiewit BBC HSE F
21-01-2023
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Optima Tessenderlo HSE B
21-01-2023
17.00
BC Maasmechelen HSE BHades Kiewit BBC HSE D
21-01-2023
18.15
B.C. Gems Diepenbeek DSE AHades Kiewit BBC DSE A
21-01-2023
20.00
BBC Pelt HSE RHades Kiewit BBC HSE F
21-01-2023
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Miners Beringen HSE B
22-01-2023
15.00
Hades Kiewit BBC HSE EBBC Optima Tessenderlo HSE C
28-01-2023
18.30
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Lummen DSE C
28-01-2023
19.00
Hasselt BT HSE CHades Kiewit BBC HSE D
28-01-2023
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AL.S.V. Basket Landen HSE A
29-01-2023
16.00
Basket Lummen HSE DHades Kiewit BBC HSE F
04-02-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE AStevoort BBC DSE A
04-02-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE FKBBC Zolder vzw HSE D
04-02-2023
19.00
Bilzerse BC HSE AHades Kiewit BBC HSE E
04-02-2023
19.00
BBC As HSE AHades Kiewit BBC HSE C
04-02-2023
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
05-02-2023
12.30
Bavi Vilvoorde HSE BHades Kiewit BBC HSE A
11-02-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasKet Tongeren DSE A
11-02-2023
20.45
BBC Optima Tessenderlo HSE AHades Kiewit BBC HSE B
25-02-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Zonhoven DSE A
25-02-2023
17.30
BBC Croonen Lommel HSE CHades Kiewit BBC HSE B
25-02-2023
18.15
Cosmo Genk BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE E
25-02-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE FPeer BBC vzw HSE R
25-02-2023
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C
04-03-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BNieuwerkerken HSE A
04-03-2023
19.00
BC Maasmechelen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
04-03-2023
19.00
BBC As HSE BHades Kiewit BBC HSE F
04-03-2023
20.30
APK - Alken BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE D
05-03-2023
15.00
Hades Kiewit BBC HSE EBBC Pelt HSE A
11-03-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
11-03-2023
16.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE BHades Kiewit BBC HSE E
11-03-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE FBaclo Lommel HSE R
11-03-2023
20.30
KBBC Zolder vzw HSE AHades Kiewit BBC HSE B
11-03-2023
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DHelchteren 2020 HSE A
18-03-2023
18.00
Basket Houthalen DSE BHades Kiewit BBC DSE A
18-03-2023
18.00
Stevoort BBC HSE DHades Kiewit BBC HSE D
18-03-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BHasselt BT HSE B
19-03-2023
15.00
Hades Kiewit BBC HSE EOrly Hasselt HSE A
19-03-2023
17.00
Alfa 2000 Achel HSE AHades Kiewit BBC HSE F
25-03-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE AKBBC Miners Beringen DSE A
25-03-2023
18.00
Stevoort BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE B
01-04-2023
17.30
BBC Croonen Lommel DSE BHades Kiewit BBC DSE A
08-04-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasket Lummen HSE A
15-04-2023
19.00
Hasselt BT DSE CHades Kiewit BBC DSE A
22-04-2023
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasKet Tongeren HSE C
29-04-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE AFemina Habac Sint-Truiden DSE A
29-04-2023
19.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades Kiewit BBC HSE B
14-05-2023
18.00
Stevoort BBC DSE AHades Kiewit BBC DSE A