Beste leden en sympathisanten,

Eind vorig jaar organiseerden we de eerste en meteen erg succesvolle Hades Kiewit BBC wijnactie. Velen onder ons hebben van
een lekker glas wijn genoten op de lange winteravonden. In de lente van dit jaar boden we jullie een eerste vervolg aan, met
verfrissende ideeën voor vaderdag en zomerse barbecues.

Vandaag . . .

Beste leden van de Hades-familie,

1. Hades heeft een heel gamma aan ‘eigen’ artikelen uitgewerkt, van T-shirts en polo’s over sweaters tot rugzakken, sleutelhangers en tassen. Voor de meeste artikels is ook personalisatie (extra opdruk met je naam) mogelijk. Hier het volledige aanbod in onze ‘webshop’, samen met het bestelformulier.
Om de . . .

  1. ONLINE OPLEIDING DIGITAAL WEDSTRIJDFORMULIER

    Op dinsdag 14 september organiseert Basketbal Vlaanderen om 20u30 een opleiding rond het digitaal wedstrijdformulier. De opleiding wordt online gegeven en is vrij voor iedereen die wil meevolgen. 

    Ideaal dus voor nieuwe gebruikers van het digitaal wedstrijdformulier of diegenen die na de lange . . .

Beste leden, ouders en sympathisanten,

Carrefour actie​ 'Steun-je-sportclub' (tot 12 juli)

​Je hebt het misschien al gezien in Carrefour folders of winkels: Carrefour startte een tijdelijke actie om sportclubs te steunen.

Hoe werkt het: Van 5/5 tot 12/7/2021 ​ontvang je aan de kassa van je Carrefour winkel, op vertoon van je Carrefour . . .

Het zijn moeilijke tijden geweest voor vele van onze sponsors. Nu we terug uit ons kot mogen komen, vragen wij jullie om extra aan hen te denken. Klik op de onderstaande sponsorafbeeldingen of lees meer om te weten waarmee ze u kunnen helpen.

Onze Sponsors

Beste leden, ouders en sympathisanten,

Carrefour actie​ 'Steun-je-sportclub' (tot 12 juli)

​Je hebt het misschien al gezien in Carrefour folders of winkels: Carrefour startte een tijdelijke actie om sportclubs te steunen.

Hoe werkt het: Van 5/5 tot 12/7/2021 ​ontvang je aan de kassa van je Carrefour winkel, op vertoon van je Carrefour Bonus Card, een ​bon met een steuncode ​per aankoop​schijf van €20. Extra bonnen ontvang je bij aankoop van bepaalde deelnemende producten. De code​ op de bon lees je in of geef je in op de website ( https://steunjesportclub.carrefour.be/ ) of via de . . .

Privacyverklaring

Voor het goed functioneren van onze basketbalclub is het in sommige gevallen nodig om persoonsgegevens over jou te verzamelen en (tijdelijk) op te slaan. Wij zorgen er voor dat deze persoonsgegevens zorgvuldig en in lijn met de wet- en regelgeving worden verzameld, gebruikt en verwijderd.

Hades Kiewit BBC is verantwoordelijk voor de verwerking van alle persoonsgegevens die worden verkregen via de website, e-mails, persoonlijke contacten of andere diensten.

Hoi!

Geweldig nieuws, de PKP-mondmaskers zijn gearriveerd!
Met deze aankoop steun je Think Pink België en Rap op Stap Limburg.

Bestel nu jouw exemplaar via de PKP webshop.

Hopelijk zien we mekaar snel terug.
Stay safe,
Team PKP  

https://www.pukkelpop.be/signature.png

Hades-kiewit BBC

Zoals jullie waarschijnlijk allen vernomen hebben, mogen we vanaf 8 juni terug onze geliefkoosde sport indoor
beoefenen – weliswaar met een aantal beperkingen.

Dankzij de stad Hasselt mogen we dit in Kiewit doen. Ook het cafetaria zal terug open zijn!

In overleg met de coaches zijn de volgende blokken gereserveerd voor de komende 2 weken (week 8 en 15 juni):

Di 18u30-20u : U8-U10
Di 20u30-22u : Senioren Heren en Dames

Do 18u30-20u : U8-U10
Do 20u30-22u : Senioren Heren en Dames

Vr 16u30-18u : U6
Vr 18u30-20u : U12-U14-U16-U18 + ‘studerende senioren die di en do niet kunnen’

Dus . . .

Foto Homepage_2.jpgDoe je online aankopen via één van de gekende webshops via trooper en HadesBBC ontvangt een percentje zonder dat je meer moet betalen.

Abonneer op

Games per weekend

Datum - TijdTeamThuisTeamUitUitslag
15-08-2021
15.00
Hades Kiewit BBC HSE BMercurius BBC Berchem HSE A 54- 78
15-08-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 73- 95
19-08-2021
21.00
Nieuwerkerken HSE AHades Kiewit BBC HSE A 20- 0 BFOR
21-08-2021
12.00
Femina Habac Sint-Truiden M16 AHades Kiewit BBC M16 A 56- 46
21-08-2021
14.00
Hades Kiewit BBC HSE CHades Kiewit BBC J21 A 65- 52
21-08-2021
14.00
Hades Kiewit BBC HSE CHades Kiewit BBC J21 A 65- 52
26-08-2021
20.00
KBBC Zolder vzw HSE AHades Kiewit BBC HSE A 45- 82
28-08-2021
14.00
Hades Kiewit BBC J18 AStella Artois Leuven Bears J18 B 43- 57
28-08-2021
16.00
Hades Kiewit BBC J21 ABBC Optima Tessenderlo J21 A 61- 69
28-08-2021
18.30
LDP Donza HSE BHades Kiewit BBC HSE B109- 61
28-08-2021
20.00
Cosmo Genk BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE C 57- 53
29-08-2021
17.00
Gent-Oost Eagles HSE AHades Kiewit BBC HSE A 73- 76
01-09-2021
19.00
Hades Kiewit BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 B 43- 33
01-09-2021
19.00
Hades Kiewit BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 B 43- 33
04-09-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CAPK - Alken BBC HSE A 43- 61
04-09-2021
18.00
Hades Kiewit BBC HSE BBC Machelen-Diegem HSE A 71- 62
04-09-2021
18.30
Torhout Lions DSE AHades Kiewit BBC DSE A 56- 43
04-09-2021
20.00
Hades Kiewit BBC HSE AZuiderkempen Diamonds HSE A 70- 55
05-09-2021
10.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasket Lummen G12 A 52- 20
05-09-2021
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BBasket Lummen G12 C 62- 15
05-09-2021
14.00
Hades Kiewit BBC M16 APeer BBC vzw M16 A 52- 16
11-09-2021
12.00
Hades Kiewit BBC J18 ABBC Croonen Lommel J18 B 42- 70
11-09-2021
14.00
Hades Kiewit BBC M16 AGSG Aarschot M16 A 66- 11
11-09-2021
16.00
Hades Kiewit BBC M14 ABasKet Tongeren M14 A 30- 45
11-09-2021
18.00
Basket SKT Ieper HSE CHades Kiewit BBC HSE A 0- 20 AFOR
11-09-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 50- 65
12-09-2021
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 BHades Kiewit BBC G12 A 10- 75
12-09-2021
12.30
Stevoort BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE A 66- 58
12-09-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE CBasKet Tongeren HSE D 43- 54
18-09-2021
11.00
KBBC Zolder vzw G12 AHades Kiewit BBC G12 B 49- 34
18-09-2021
12.00
Hades Kiewit BBC J18 AL.S.V. Basket Landen J18 A 53- 55
18-09-2021
16.00
Hades Kiewit BBC G14 ANieuwerkerken G14 A 47- 48
18-09-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CBaclo Lommel HSE A 60- 69
18-09-2021
20.45
KBBC Okido Arendonk HSE AHades Kiewit BBC HSE B 79- 75
19-09-2021
11.15
Stevoort BBC J21 AHades Kiewit BBC J21 A 67- 71
19-09-2021
12.00
Basket Lummen G10 AHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
19-09-2021
13.00
Hades Kiewit BBC HSE BBasKet Tongeren HSE C 79- 74
19-09-2021
15.00
BasKet Tongeren M16 AHades Kiewit BBC M16 A 56- 60
19-09-2021
15.00
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Bavi Gent HSE A 73- 61
25-09-2021
12.00
Hades Kiewit BBC M14 AFemina Habac Sint-Truiden M14 B 53- 57
25-09-2021
13.00
KBBC Zolder vzw J18 BHades Kiewit BBC J18 A 18-104
25-09-2021
14.00
Hades Kiewit BBC M16 AB.C. Gems Diepenbeek M16 A 43- 48
25-09-2021
16.00
Hades Kiewit BBC G14 AStevoort BBC G14 A 26- 64
25-09-2021
16.30
B.C. Gems Diepenbeek G12 AHades Kiewit BBC G12 A 53- 27
25-09-2021
17.30
BBC Croonen Lommel HSE CHades Kiewit BBC HSE B 80- 63
25-09-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Lummen HSE C 50- 78
25-09-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBree Basket HSE C 37- 57
26-09-2021
11.00
Baclo Lommel HSE AHades Kiewit BBC HSE C 90- 64
26-09-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G12 BBBC Optima Tessenderlo G12 A 23- 59
26-09-2021
15.00
Hades Kiewit BBC G10 BBC Maasmechelen G10 B 1- 1
26-09-2021
15.15
Red Vic Wilrijk HSE AHades Kiewit BBC HSE A 83- 66
26-09-2021
16.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J21 AHades Kiewit BBC J21 A 72- 54
02-10-2021
10.00
Basket Houthalen G10 BHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
02-10-2021
10.15
Basket Zonhoven G12 BHades Kiewit BBC G12 B 40- 40
02-10-2021
14.00
Hades Kiewit BBC G10 AStevoort BBC G10 A 1- 1
02-10-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CKBBC Zolder vzw HSE D 46- 76
02-10-2021
16.30
Bilzerse BC HSE CHades Kiewit BBC HSE E 65- 32
02-10-2021
17.00
KBBC Zolder vzw HSE CHades Kiewit BBC HSE D 42- 54
02-10-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBree Basket HSE A 57- 63
02-10-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Croonen Lommel HSE B 70- 67
03-10-2021
09.00
BasKet Tongeren M14 AHades Kiewit BBC M14 A 51- 43
03-10-2021
10.00
BBC As G14 AHades Kiewit BBC G14 A 33- 46
03-10-2021
11.00
GSG Aarschot M16 AHades Kiewit BBC M16 A 33- 72
03-10-2021
11.00
BBC Croonen Lommel DSE BHades Kiewit BBC DSE A 54- 86
03-10-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G12 ABilzerse BC G12 A 83- 17
03-10-2021
15.00
Hades Kiewit BBC J21 ABC Maasmechelen J21 A 20- 0 BFOR
09-10-2021
10.15
Basket Zonhoven G10 BHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
09-10-2021
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BBBC Croonen Lommel G12 C 53- 30
09-10-2021
12.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 BHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
09-10-2021
14.00
Hades Kiewit BBC M16 AFemina Habac Sint-Truiden M16 A 55- 69
09-10-2021
14.00
Basket Houthalen J18 AHades Kiewit BBC J18 A 61- 67
09-10-2021
16.00
Hades Kiewit BBC G14 ABasKet Tongeren G14 A 39- 65
09-10-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CStevoort BBC HSE D 65- 49
09-10-2021
21.00
Hades Kiewit BBC HSE AL.S.V. Basket Landen HSE A 77- 62
10-10-2021
11.00
BBC Croonen Lommel M14 AHades Kiewit BBC M14 A 60- 34
10-10-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G12 AStevoort BBC G12 A 34- 26
10-10-2021
13.00
Basket Zonhoven HSE BHades Kiewit BBC HSE E 52- 43
10-10-2021
15.00
Hades Kiewit BBC J21 AL.S.V. Basket Landen J21 A 63- 71
10-10-2021
15.15
Basket Zonhoven DSE AHades Kiewit BBC DSE A 55- 48
16-10-2021
12.00
Hades Kiewit BBC J18 ABasKet Tongeren J18 C 65- 43
16-10-2021
14.00
Hades Kiewit BBC G10 ABilzerse BC G10 A 1- 1
16-10-2021
14.00
Hades Kiewit BBC G10 BBC Lions Genk G10 A 1- 1
16-10-2021
14.00
Cosmo Genk BBC J21 AHades Kiewit BBC J21 A 41- 52
16-10-2021
16.00
Hades Kiewit BBC G14 AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 B 20- 0 BFOR
16-10-2021
16.00
L.S.V. Basket Landen M16 AHades Kiewit BBC M16 A 34- 76
16-10-2021
17.00
Hasselt BT G12 BHades Kiewit BBC G12 B 36- 67
16-10-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EB.C. Gems Diepenbeek HSE B 60- 40
16-10-2021
20.45
KBBC Okido Arendonk HSE AHades Kiewit BBC HSE A 76- 53
16-10-2021
20.45
BBC Optima Tessenderlo HSE AHades Kiewit BBC HSE B100- 74
17-10-2021
11.00
Orly Hasselt HSE AHades Kiewit BBC HSE C 61- 48
17-10-2021
11.00
Hades Kiewit BBC M14 AHasselt BT M14 A 65- 39
17-10-2021
13.00
Hades Kiewit BBC DSE AFemina Habac Sint-Truiden DSE A 27- 65
17-10-2021
13.00
Orly Hasselt G12 BHades Kiewit BBC G12 A 0- 20 AFOR
22-10-2021
21.00
KBBC Miners Beringen HSE ZHades Kiewit BBC HSE E 56- 50
23-10-2021
09.00
Clem Scherpenheuvel G10 AHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
23-10-2021
09.30
Basket Lummen G10 CHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
23-10-2021
10.00
L.S.V. Basket Landen J18 AHades Kiewit BBC J18 A 71- 44
23-10-2021
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BKBBC Zolder vzw G12 A 59- 41
23-10-2021
14.00
Hades Kiewit BBC M16 ABasKet Tongeren M16 A 60- 49
23-10-2021
14.00
Nieuwerkerken G14 AHades Kiewit BBC G14 A 46- 30
23-10-2021
14.15
Basket Zonhoven M14 AHades Kiewit BBC M14 A 50- 59
23-10-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 58- 49
23-10-2021
18.15
Cosmo Genk BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE D 53- 59
23-10-2021
20.00
KBBC Miners Beringen DSE AHades Kiewit BBC DSE A 52- 50
24-10-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G12 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B 73- 14
24-10-2021
15.00
Hades Kiewit BBC J21 AStevoort BBC J21 A 49- 33
30-10-2021
12.00
Hades Kiewit BBC J21 AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J21 A 59- 63
30-10-2021
13.30
Stevoort BBC J18 BHades Kiewit BBC J18 A 69- 58
30-10-2021
14.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasKet Tongeren G12 A 72- 22
30-10-2021
16.00
Hades Kiewit BBC G14 ABasket Lummen G14 B 44- 52
30-10-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Croonen Lommel HSE C 61- 79
30-10-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Houtem HSE A 61- 82
31-10-2021
15.45
Stevoort BBC DSE AHades Kiewit BBC DSE A 48- 43
06-11-2021
13.30
Stevoort BBC J18 BHades Kiewit BBC J18 A 60- 71
06-11-2021
16.00
L.S.V. Basket Landen J21 AHades Kiewit BBC J21 A 48- 89
06-11-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EAlfa 2000 Achel HSE Z 31- 72
06-11-2021
20.30
Clem Scherpenheuvel HSE AHades Kiewit BBC HSE A 93- 78
06-11-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DHasselt BT HSE C 60- 55
06-11-2021
20.30
Bilzerse BC HSE AHades Kiewit BBC HSE B 70- 57
07-11-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABC Maasmechelen DSE A 48- 70
07-11-2021
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE CHades Kiewit BBC HSE C 61- 60
11-11-2021
13.00
BasKet Tongeren J18 CHades Kiewit BBC J18 A 38- 54
13-11-2021
10.00
BBC Optima Tessenderlo G12 AHades Kiewit BBC G12 B 53- 39
13-11-2021
10.00
Femina Habac Sint-Truiden M14 BHades Kiewit BBC M14 A 20- 53
13-11-2021
11.15
Stevoort BBC G14 AHades Kiewit BBC G14 A 61- 18
13-11-2021
12.00
BC Maasmechelen G10 BHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
13-11-2021
12.00
Hades Kiewit BBC J18 AKBBC Zolder vzw J18 B 95- 33
13-11-2021
13.45
B.C. Gems Diepenbeek M16 AHades Kiewit BBC M16 A 66- 29
13-11-2021
14.00
Hades Kiewit BBC G10 ABasket Lummen G10 A 1- 1
13-11-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE BBasket Lummen HSE A 76- 72
13-11-2021
18.00
BasKet Tongeren HSE DHades Kiewit BBC HSE D 73- 58
13-11-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CBilzerse BC HSE B 50- 63
13-11-2021
21.00
Hades Kiewit BBC HSE ABC Guco Lier Vzw HSE B 70- 80
14-11-2021
11.00
BasKet Tongeren DSE AHades Kiewit BBC DSE A 59- 55
14-11-2021
13.00
BC Maasmechelen HSE ZHades Kiewit BBC HSE E 68- 49
14-11-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G12 AB.C. Gems Diepenbeek G12 A 45- 37
20-11-2021
09.00
BBC Croonen Lommel G12 CHades Kiewit BBC G12 B 26- 58
20-11-2021
12.00
Hades Kiewit BBC J18 ABasket Houthalen J18 A 61- 45
20-11-2021
12.00
BasKet Tongeren G14 AHades Kiewit BBC G14 A 77- 32
20-11-2021
14.00
Femina Habac Sint-Truiden M16 AHades Kiewit BBC M16 A 55- 40
20-11-2021
14.00
Hades Kiewit BBC M14 ABBC Croonen Lommel M14 A 35- 72
20-11-2021
16.00
Hades Kiewit BBC G10 AB.C. Gems Diepenbeek G10 B 1- 1
20-11-2021
16.00
Hades Kiewit BBC G10 BBasket Zonhoven G10 B 1- 1
20-11-2021
18.00
Stevoort BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE B107- 48
20-11-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EPeer BBC vzw HSE Z 35- 47
20-11-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBlack Sheep Diepenbeek HSE A 49- 36
20-11-2021
21.00
Gembo Borgerhout HSE BHades Kiewit BBC HSE A 77- 42
21-11-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G14 ABBC As G14 A 45- 30
21-11-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AStevoort BBC DSE A 54- 46
21-11-2021
15.45
Stevoort BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 A 33- 43
21-11-2021
17.30
BBC Croonen Lommel HSE DHades Kiewit BBC HSE C 57- 46
27-11-2021
Bilzerse BC G10 AHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
27-11-2021
B.C. Gems Diepenbeek DSE AHades Kiewit BBC DSE A
27-11-2021
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BHasselt BT G12 B 66- 37
27-11-2021
14.00
Hades Kiewit BBC M16 AL.S.V. Basket Landen M16 A 51- 46
27-11-2021
15.00
Hasselt BT M14 AHades Kiewit BBC M14 A 50- 38
27-11-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BNieuwerkerken HSE A 79- 64
27-11-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Miners Beringen HSE B 74- 67
27-11-2021
21.00
BBC As HSE CHades Kiewit BBC HSE E 59- 36
28-11-2021
09.00
BC Lions Genk G10 AHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
28-11-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G12 AOrly Hasselt G12 B 20- 0 BFOR
28-11-2021
16.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 BHades Kiewit BBC G14 A 0- 20 AFOR
04-12-2021
Hades Kiewit BBC G12 BBasket Zonhoven G12 B
04-12-2021
Hades Kiewit BBC G10 BBasket Lummen G10 C 1- 1
04-12-2021
Bilzerse BC G12 AHades Kiewit BBC G12 A
04-12-2021
Hades Kiewit BBC G10 AClem Scherpenheuvel G10 A 1- 1
04-12-2021
Hades Kiewit BBC HSE DHelchteren 2020 HSE A
04-12-2021
BBC Optima Tessenderlo HSE CHades Kiewit BBC HSE C
04-12-2021
Hades Kiewit BBC HSE EHelchteren 2020 HSE B
05-12-2021
Hades Kiewit BBC J18 AStevoort BBC J18 B
05-12-2021
Hades Kiewit BBC DSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
05-12-2021
Hades Kiewit BBC HSE AKoninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B
05-12-2021
Hades Kiewit BBC M14 ABasket Zonhoven M14 A
05-12-2021
BC Maasmechelen J21 AHades Kiewit BBC J21 A 0- 20 AFOR
05-12-2021
Soba Antwerpen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
11-12-2021
11.15
Stevoort BBC G10 AHades Kiewit BBC G10 A
11-12-2021
14.00
Cosmo Genk BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 A
11-12-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Pelt HSE A
11-12-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AInsurea Kontich Wolves HSE B
12-12-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BBasket Houthalen G10 B
12-12-2021
15.00
Hades Kiewit BBC J21 ACosmo Genk BBC J21 A
12-12-2021
17.00
Basket Zonhoven HSE AHades Kiewit BBC HSE D
12-12-2021
18.00
Basket Lummen DSE CHades Kiewit BBC DSE A
18-12-2021
18.30
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Houthalen DSE B
18-12-2021
20.30
KBBC Zolder vzw HSE AHades Kiewit BBC HSE B
19-12-2021
16.00
BasKet Tongeren HSE BHades Kiewit BBC HSE A
08-01-2022
Hasselt BT G14 AHades Kiewit BBC G14 A
08-01-2022
Hades Kiewit BBC J18 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A
08-01-2022
19.00
Hades Kiewit BBC HSE BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
08-01-2022
20.30
APK - Alken BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE D
08-01-2022
21.00
Hasselt BT DSE BHades Kiewit BBC DSE A
08-01-2022
21.00
Hades Kiewit BBC HSE AAntwerp Giants HSE C
09-01-2022
Hades Kiewit BBC G12 AFemina Habac Sint-Truiden G12 A
15-01-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBaclo Lommel HSE A
15-01-2022
16.30
Basket Lummen HSE CHades Kiewit BBC HSE E
15-01-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Croonen Lommel HSE C
15-01-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ARed Vic Wilrijk HSE A
16-01-2022
13.00
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE D
22-01-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBilzerse BC HSE C
22-01-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKBBC Zolder vzw HSE C
22-01-2022
20.30
Bree Basket HSE AHades Kiewit BBC HSE B
23-01-2022
15.00
KBBC Zolder vzw HSE DHades Kiewit BBC HSE C
23-01-2022
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABBC Croonen Lommel DSE B
23-01-2022
15.30
BBC Croonen Lommel HSE BHades Kiewit BBC HSE A
29-01-2022
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE AHades Kiewit BBC HSE A
05-02-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Zonhoven HSE B
05-02-2022
20.15
L.S.V. Basket Landen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
05-02-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DCosmo Genk BBC HSE B
06-02-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Zonhoven DSE A
06-02-2022
18.00
Stevoort BBC HSE DHades Kiewit BBC HSE C
12-02-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE COrly Hasselt HSE A
12-02-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Optima Tessenderlo HSE A
12-02-2022
18.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE BHades Kiewit BBC HSE E
12-02-2022
20.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE AHades Kiewit BBC DSE A
12-02-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Okido Arendonk HSE A
19-02-2022
17.30
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE BHades Kiewit BBC HSE A
19-02-2022
18.30
Hades Kiewit BBC DSE AKBBC Miners Beringen DSE A
19-02-2022
20.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE AHades Kiewit BBC HSE B
19-02-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Miners Beringen HSE Z
20-02-2022
10.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE BHades Kiewit BBC HSE C
26-02-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C
26-02-2022
18.00
BC Maasmechelen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
26-02-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBilzerse BC HSE A
26-02-2022
18.30
Alfa 2000 Achel HSE ZHades Kiewit BBC HSE E
26-02-2022
19.00
Hasselt BT HSE CHades Kiewit BBC HSE D
26-02-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AClem Scherpenheuvel HSE A
04-03-2022
20.30
BC Guco Lier Vzw HSE BHades Kiewit BBC HSE A
05-03-2022
18.30
Bilzerse BC HSE BHades Kiewit BBC HSE C
05-03-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBC Maasmechelen HSE Z
05-03-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBasKet Tongeren HSE D
05-03-2022
20.30
Basket Lummen HSE AHades Kiewit BBC HSE B
06-03-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasKet Tongeren DSE A
12-03-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Croonen Lommel HSE D
12-03-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BStevoort BBC HSE B
12-03-2022
19.00
Peer BBC vzw HSE ZHades Kiewit BBC HSE E
12-03-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AGembo Borgerhout HSE B
13-03-2022
13.30
Stevoort BBC DSE AHades Kiewit BBC DSE A
13-03-2022
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE D
20-03-2022
Hades Kiewit BBC J21 AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J21 A
26-03-2022
18.00
KBBC Miners Beringen HSE BHades Kiewit BBC HSE A
26-03-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC As HSE C
26-03-2022
20.00
Nieuwerkerken HSE AHades Kiewit BBC HSE B
26-03-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DAPK - Alken BBC HSE A
27-03-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE AB.C. Gems Diepenbeek DSE A
02-04-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Optima Tessenderlo HSE C
02-04-2022
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE AHades Kiewit BBC DSE A
02-04-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ASoba Antwerpen HSE A
03-04-2022
13.00
Helchteren 2020 HSE BHades Kiewit BBC HSE E
03-04-2022
15.00
Helchteren 2020 HSE AHades Kiewit BBC HSE D
09-04-2022
18.00
Insurea Kontich Wolves HSE BHades Kiewit BBC HSE A
09-04-2022
20.00
BBC Pelt HSE AHades Kiewit BBC HSE C
09-04-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBasket Zonhoven HSE A
10-04-2022
13.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Lummen DSE C
16-04-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
23-04-2022
18.00
Basket Houthalen DSE BHades Kiewit BBC DSE A
23-04-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BKBBC Zolder vzw HSE A
23-04-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABasKet Tongeren HSE B
29-04-2022
21.00
Antwerp Giants HSE CHades Kiewit BBC HSE A
30-04-2022
18.30
Hades Kiewit BBC DSE AHasselt BT DSE B
30-04-2022
19.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades Kiewit BBC HSE B