Hades BBC Hasselt G12 B

G12 U12 Gemengd
2017-2018
Trainingen
Maandag
-
Woensdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIG1232CDC02
06-01-2019
12.00
BBC Optima Tessenderlo G12 A Hades BBC Hasselt G12 B 92- 14
LIG1232CCA01
12-01-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 B Orly Hasselt G12 A 24- 36
LIG1232CFC03
20-01-2019
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B Hades BBC Hasselt G12 B
LIG1232CHC05
03-02-2019
11.00
KBBC Miners Beringen G12 B Hades BBC Hasselt G12 B
LIG1232CGC07
16-02-2019
13.30
Bilzerse BC G12 A Hades BBC Hasselt G12 B
LIG1232CCB04
17-02-2019
13.00
Hades BBC Hasselt G12 B Hades BBC Hasselt G12 A
LIG1232CCE06
23-02-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 B BasKet Tongeren G12 D
LIG1232CAC08
10-03-2019
11.30
Orly Hasselt G12 A Hades BBC Hasselt G12 B
LIG1232CCF10
17-03-2019
11.00
Hades BBC Hasselt G12 B Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B
LIG1232CEC13
23-03-2019
14.00
BasKet Tongeren G12 D Hades BBC Hasselt G12 B
LIG1232CCH12
30-03-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 B KBBC Miners Beringen G12 B
LIG1232CCD09
13-04-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 B BBC Optima Tessenderlo G12 A
LIG1232CCG14
20-04-2019
16.00
Hades BBC Hasselt G12 B Bilzerse BC G12 A
LIG1232CBC11
27-04-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 A Hades BBC Hasselt G12 B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIG12080201
27-01-2019
13.00
Hades BBC Hasselt G12 B Nieuwerkerken G12 A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIG12160701
11-11-2018
15.00
Hades BBC Hasselt G12 B Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A 47- 44
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIG1231ACA01
08-09-2018
12.00
BC Maasmechelen G12 B Hades BBC Hasselt G12 B 16- 66
LIG1231AAF02
15-09-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 B Femina Habac Sint-Truiden G12 B 84- 4
LIG1231AHA03
22-09-2018
14.30
B.C. Gems Diepenbeek G12 B Hades BBC Hasselt G12 B 14- 42
LIG1231AAH10
29-09-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 B B.C. Gems Diepenbeek G12 B 67- 6
LIG1231AAD04
06-10-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G12 B BBC Croonen Lommel G12 C 60- 18
LIG1231AAG06
20-10-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 B Hubo Limburg United G12 A 29- 42
LIG1231AEA07
03-11-2018
12.00
Nieuwerkerken G12 A Hades BBC Hasselt G12 B 89- 23
LIG1231AAE14
10-11-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G12 B Nieuwerkerken G12 A 27- 70
LIG1231ADA11
17-11-2018
15.00
BBC Croonen Lommel G12 C Hades BBC Hasselt G12 B 14- 49
LIG1231AGA13
01-12-2018
09.00
Hubo Limburg United G12 A Hades BBC Hasselt G12 B 45- 44
LIG1231AFA09
08-12-2018
10.30
Femina Habac Sint-Truiden G12 B Hades BBC Hasselt G12 B 3- 54
LIG1231AAC08
15-12-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 B BC Maasmechelen G12 B 46- 30

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Bilzerse BC G12 A 2 6 108 65 2 0 0
Orly Hasselt G12 A 2 6 75 62 2 0 0
BBC Optima Tessenderlo G12 A 2 5 132 54 1 1 0
Hades BBC Hasselt G12 A 2 5 101 78 1 1 0
KBBC Miners Beringen G12 B 2 4 80 92 1 0 1
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B 2 2 81 101 0 0 2
BasKet Tongeren G12 D 2 2 84 119 0 0 2
Hades BBC Hasselt G12 B 2 2 38 128 0 0 2
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G12 D 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G12 A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BasKet Tongeren G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket G12 B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G12 D 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G12 A 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BC Lions Genk G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Nieuwerkerken G12 A 12 36 964 234 12 0 0
Hubo Limburg United G12 A 12 32 734 327 10 0 2
Hades BBC Hasselt G12 B 12 28 591 351 8 0 4
BC Maasmechelen G12 B 12 20 406 608 4 0 8
Femina Habac Sint-Truiden G12 B 12 18 234 707 3 0 9
BBC Croonen Lommel G12 C 12 18 287 603 3 0 9
B.C. Gems Diepenbeek G12 B 12 15 208 594 2 0 9