Hades BBC Hasselt G12 A

G12 U12 Gemengd
2017-2018
Trainingen
Maandag
-
Woensdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIG1231FBD01
08-09-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G12 A BBC Optima Tessenderlo G12 A 32- 51
LIG1231FEB02
15-09-2018
09.00
BBC Croonen Lommel G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 41- 28
LIG1231FBG03
22-09-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G12 A KBBC Miners Beringen G12 A 25- 54
LIG1231FGB10
29-09-2018
10.30
KBBC Miners Beringen G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 52- 36
LIG1231FCB04
06-10-2018
12.00
Bree Basket G12 B Hades BBC Hasselt G12 A 0- 20 AFOR
LIG1231FBA05
13-10-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 A Basket Lummen G12 B 65- 14
LIG1231FHB06
20-10-2018
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 21- 73
LIG1231FBF07
03-11-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 A Basket Zonhoven G12 A 45- 33
LIG1231FFB14
10-11-2018
10.15
Basket Zonhoven G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 38- 38
LIG1231FBC11
17-11-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 A Bree Basket G12 B 45- 26
LIG1231FAB12
25-11-2018
13.00
Basket Lummen G12 B Hades BBC Hasselt G12 A 35- 51
LIG1231FBH13
01-12-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A 74- 21
LIG1231FBE09
08-12-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G12 A BBC Croonen Lommel G12 A 35- 69
LIG1231FDB08
16-12-2018
12.00
BBC Optima Tessenderlo G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 55- 37
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIG1232CEB02
05-01-2019
14.00
BasKet Tongeren G12 D Hades BBC Hasselt G12 A 38- 61
LIG1232CBD01
12-01-2019
12.00
Hades BBC Hasselt G12 A BBC Optima Tessenderlo G12 A 40- 40
LIG1232CGB10
19-01-2019
13.30
Bilzerse BC G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 27- 42
LIG1232CBA05
02-02-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 A Orly Hasselt G12 A 72- 35
LIG1232CBF07
16-02-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B 82- 26
LIG1232CCB04
17-02-2019
13.00
Hades BBC Hasselt G12 B Hades BBC Hasselt G12 A 38- 53
LIG1232CHB06
23-02-2019
13.00
KBBC Miners Beringen G12 B Hades BBC Hasselt G12 A 30- 39
LIG1232CDB08
10-03-2019
12.00
BBC Optima Tessenderlo G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 35- 29
LIG1232CBG03
16-03-2019
12.00
Hades BBC Hasselt G12 A Bilzerse BC G12 A 57- 34
LIG1232CBH13
23-03-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 A KBBC Miners Beringen G12 B 55- 24
LIG1232CAB12
31-03-2019
09.30
Orly Hasselt G12 A Hades BBC Hasselt G12 A 45- 58
LIG1232CBE09
13-04-2019
12.00
Hades BBC Hasselt G12 A BasKet Tongeren G12 D 84- 38
LIG1232CFB14
20-04-2019
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B Hades BBC Hasselt G12 A 34- 67
LIG1232CBC11
27-04-2019
14.00
Hades BBC Hasselt G12 A Hades BBC Hasselt G12 B 60- 38
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIG12161201
28-10-2018
09.00
Hades BBC Hasselt G12 A Stevoort BBC G12 A 0- 20 AFOR

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
KBBC Miners Beringen G12 A 14 40 943 397 13 0 1
BBC Croonen Lommel G12 A 14 40 829 410 13 0 1
BBC Optima Tessenderlo G12 A 14 34 730 552 10 0 4
Hades BBC Hasselt G12 A 14 29 604 510 7 1 6
Basket Zonhoven G12 A 14 27 486 494 6 1 7
Basket Lummen G12 B 14 22 340 664 4 0 10
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A 14 13 256 828 1 0 10
Bree Basket G12 B 14 10 213 546 1 0 7
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC Optima Tessenderlo G12 A 14 41 858 434 13 1 0
Hades BBC Hasselt G12 A 14 39 799 482 12 1 1
Bilzerse BC G12 A 14 32 696 573 9 0 5
KBBC Miners Beringen G12 B 14 24 484 585 5 0 9
Orly Hasselt G12 A 14 24 539 633 5 0 9
Hades BBC Hasselt G12 B 14 24 469 653 5 0 9
BasKet Tongeren G12 D 14 22 524 711 4 0 10
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B 14 18 539 837 2 0 12
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BasKet Tongeren G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket G12 B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G12 D 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G12 A 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BC Lions Genk G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 A 0 0 0 0 0 0 0