Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIG1431ABD01
08-09-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G14 A Basket Zonhoven G14 A 46- 46
LIG1431AEB02
15-09-2018
15.00
KBBC Zolder vzw G14 B Hades BBC Hasselt G14 A 27- 50
LIG1431ACB04
06-10-2018
14.00
Bilzerse BC G14 A Hades BBC Hasselt G14 A 24- 48
LIG1431ABA05
13-10-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G14 A Stevoort BBC G14 B 38- 66
LIG1431AHB06
20-10-2018
13.30
B.C. Gems Diepenbeek G14 B Hades BBC Hasselt G14 A 35- 45
LIG1431ABF07
04-11-2018
13.00
Hades BBC Hasselt G14 A Hasselt BT G14 B 43- 63
LIG1431AFB14
10-11-2018
15.00
Hasselt BT G14 B Hades BBC Hasselt G14 A 75- 27
LIG1431ABC11
18-11-2018
15.00
Hades BBC Hasselt G14 A Bilzerse BC G14 A
LIG1431AAB12
24-11-2018
15.30
Stevoort BBC G14 B Hades BBC Hasselt G14 A
LIG1431ABH13
02-12-2018
13.00
Hades BBC Hasselt G14 A B.C. Gems Diepenbeek G14 B
LIG1431ABE09
08-12-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G14 A KBBC Zolder vzw G14 B
LIG1431ADB08
15-12-2018
12.15
Basket Zonhoven G14 A Hades BBC Hasselt G14 A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIG14VR0301
27-10-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G14 A Hasselt BT G14 B 44- 75

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Stevoort BBC G14 B 8 24 645 242 8 0 0
Hasselt BT G14 B 8 22 501 270 7 0 1
Basket Zonhoven G14 A 8 16 427 399 3 2 3
Hades BBC Hasselt G14 A 7 14 297 336 3 1 3
Bilzerse BC G14 A 7 13 207 326 3 0 4
B.C. Gems Diepenbeek G14 B 8 10 263 499 1 0 7
KBBC Zolder vzw G14 B 8 9 291 559 0 1 7
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BC Lions Genk G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G14 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G14 B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 A 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC G14 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United G14 B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo G14 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G14 C 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G14 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket G14 A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen G14 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G14 A 0 0 0 0 0 0 0