Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSEVR0701
18-09-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Baclo Lommel HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016370401
12-09-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE C BasKet Tongeren HSE D
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE31ABD01
26-09-2021
11.00
Baclo Lommel HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31ADL02
02-10-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C KBBC Zolder vzw HSE D
LIHSE31ADE03
09-10-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Stevoort BBC HSE D
LIHSE31AGD04
17-10-2021
11.00
Orly Hasselt HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31ADI05
23-10-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
LIHSE31ACD06
07-11-2021
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31ADK07
13-11-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Bilzerse BC HSE B
LIHSE31AAD08
20-11-2021
17.30
BBC Croonen Lommel HSE D Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31AHD10
04-12-2021
20.30
BBC Optima Tessenderlo HSE C Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31ADF11
11-12-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Pelt HSE A
LIHSE31ADB12
15-01-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Baclo Lommel HSE A
LIHSE31ALD13
23-01-2022
15.00
KBBC Zolder vzw HSE D Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31AED14
06-02-2022
18.00
Stevoort BBC HSE D Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31ADG15
12-02-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Orly Hasselt HSE A
LIHSE31AID16
20-02-2022
10.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31ADC17
26-02-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C
LIHSE31AKD18
05-03-2022
18.30
Bilzerse BC HSE B Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31ADA19
12-03-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Croonen Lommel HSE D
LIHSE31ADH21
02-04-2022
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Optima Tessenderlo HSE C
LIHSE31AFD22
09-04-2022
20.00
BBC Pelt HSE A Hades Kiewit BBC HSE C

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Lions Genk HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Royale Union Bellaire 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC J18 A 0 0 0 0 0 0 0
Stella Artois Leuven Bears J18 B 0 0 0 0 0 0 0
Mercurius BBC Berchem HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC Croonen Lommel HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE D 0 0 0 0 0 0 0