Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016370301
15-08-2021
15.00
Hades Kiewit BBC HSE B Mercurius BBC Berchem HSE A 54- 78
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE11ABD01
25-09-2021
17.30
BBC Croonen Lommel HSE C Hades Kiewit BBC HSE B 80- 63
LIHSE11ADN02
02-10-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Bree Basket HSE A 57- 63
LIHSE11AGD04
16-10-2021
20.45
BBC Optima Tessenderlo HSE A Hades Kiewit BBC HSE B 100- 74
LIHSE11AKD06
06-11-2021
20.30
Bilzerse BC HSE A Hades Kiewit BBC HSE B 70- 57
LIHSE11ADA07
13-11-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE B Basket Lummen HSE A 76- 72
LIHSE11AFD08
20-11-2021
18.00
Stevoort BBC HSE B Hades Kiewit BBC HSE B 107- 48
LIHSE11ADJ09
27-11-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Nieuwerkerken HSE A 79- 64
LIHSE11ALD12
18-12-2021
20.30
KBBC Zolder vzw HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ADC13
08-01-2022
19.00
Hades Kiewit BBC HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
LIHSE11ADB14
15-01-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Croonen Lommel HSE C
LIHSE11AND15
22-01-2022
20.30
Bree Basket HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ADG17
12-02-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Optima Tessenderlo HSE A
LIHSE11AID18
19-02-2022
20.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ADK19
26-02-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Bilzerse BC HSE A
LIHSE11AAD20
05-03-2022
20.30
Basket Lummen HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ADF21
12-03-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Stevoort BBC HSE B
LIHSE11AJD22
26-03-2022
20.00
Nieuwerkerken HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ADI05
16-04-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
LIHSE11ADL25
23-04-2022
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B KBBC Zolder vzw HSE A
LIHSE11ACD26
30-04-2022
19.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLAHSEPIAB01
28-08-2021
18.30
LDP Donza HSE B Hades Kiewit BBC HSE B 109- 61
BLAHSEPIBC02
04-09-2021
18.00
Hades Kiewit BBC HSE B BC Machelen-Diegem HSE A 71- 62
BLAHSEPIBD04
11-09-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 50- 65
BLAHSEPIEB05
18-09-2021
20.45
KBBC Okido Arendonk HSE A Hades Kiewit BBC HSE B 79- 75
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE161501
30-10-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Croonen Lommel HSE C 61- 79
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSEVR1501
19-09-2021
13.00
Hades Kiewit BBC HSE B BasKet Tongeren HSE C 79- 74

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Royale Union Bellaire 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC J18 A 0 0 0 0 0 0 0
Stella Artois Leuven Bears J18 B 0 0 0 0 0 0 0
Mercurius BBC Berchem HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC J21 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo J21 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC M16 A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw M16 A 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Stevoort BBC HSE B 6 16 455 318 5 0 1
Bree Basket HSE A 6 16 410 386 5 0 1
KBBC Zolder vzw HSE A 6 16 484 415 5 0 1
BBC Optima Tessenderlo HSE A 7 15 506 488 4 0 3
Bilzerse BC HSE A 7 13 472 499 3 0 4
Nieuwerkerken HSE A 6 12 427 353 3 0 3
BBC Croonen Lommel HSE C 5 11 352 325 3 0 2
Hades Kiewit BBC HSE B 7 11 454 556 2 0 5
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 5 9 327 337 2 0 3
Basket Lummen HSE A 7 9 397 481 1 0 6
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 6 8 367 493 1 0 5
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
LDP Donza HSE B 4 12 367 247 4 0 0
KBBC Okido Arendonk HSE A 4 10 296 274 3 0 1
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 4 8 224 266 2 0 2
Hades Kiewit BBC HSE B 4 6 257 315 1 0 3
BC Machelen-Diegem HSE A 4 4 269 311 0 0 4
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Lions Genk HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0