Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE160401
29-09-2018
16.00
Stevoort BBC HSE E Hades BBC Hasselt HSE B 82- 66
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0008440501
28-08-2018
21.00
Koninklijke Herentalse BBC HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 87- 44
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0012230101
21-08-2018
19.30
BC Maasmechelen HSE B Hades BBC Hasselt HSE B 79- 66
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE21AFM01
08-09-2018
20.30
Cosmo Genk BBC HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 107- 63
LIHSE21AMC02
15-09-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Nieuwerkerken HSE A 50- 79
LIHSE21AJM03
22-09-2018
16.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B Hades BBC Hasselt HSE B 81- 85
LIHSE21AML04
06-10-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Stevoort BBC HSE C 65- 73
LIHSE21ANM05
12-10-2018
21.00
Bacma Maaseik HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 63- 67
LIHSE21AME06
20-10-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Basket Zonhoven HSE A 85- 76
LIHSE21ABM07
03-11-2018
19.15
BC Maasmechelen HSE B Hades BBC Hasselt HSE B 64- 52
LIHSE21AMG08
10-11-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B BBC ING Heusden HSE A 64- 75
LIHSE21AIM09
18-11-2018
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 82- 78
LIHSE21AMK10
24-11-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Hasselt BT HSE C 71- 75
LIHSE21ADM11
01-12-2018
18.00
BBC Optima Tessenderlo HSE B Hades BBC Hasselt HSE B 69- 78
LIHSE21AAM12
08-12-2018
20.00
Peer BBC vzw HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 81- 58
LIHSE21AMH13
15-12-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B B.C. Gems Diepenbeek HSE A 59- 79
LIHSE21AMF14
05-01-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Cosmo Genk BBC HSE A 76- 73
LIHSE21ACM15
12-01-2019
20.00
Nieuwerkerken HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 85- 50
LIHSE21AMJ16
19-01-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 96- 77
LIHSE21ALM17
02-02-2019
19.30
Stevoort BBC HSE C Hades BBC Hasselt HSE B 69- 77
LIHSE21AMN18
09-02-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Bacma Maaseik HSE A 72- 65
LIHSE21AEM19
17-02-2019
17.00
Basket Zonhoven HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 82- 71
LIHSE21AMB20
23-02-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B BC Maasmechelen HSE B 94- 77
LIHSE21AGM21
02-03-2019
20.30
BBC ING Heusden HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 66- 59
LIHSE21AMI22
09-03-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Black Sheep Diepenbeek HSE A 91- 77
LIHSE21AKM23
15-03-2019
21.00
Hasselt BT HSE C Hades BBC Hasselt HSE B 95- 76
LIHSE21AMD24
30-03-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B BBC Optima Tessenderlo HSE B 108- 61
LIHSE21AMA25
06-04-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Peer BBC vzw HSE A 93- 64
LIHSE21AHM26
13-04-2019
20.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 55-101

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Koninklijke Herentalse BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Lubbeek B-Ball-Stars DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke Herentalse BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Horticult Kontich Wolves HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke Herentalse BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Horticult Kontich Wolves HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Berlaar HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke Herentalse BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Red Vic Wilrijk G12 D 0 0 0 0 0 0 0
Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Phantoms Basket Boom DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen J16 A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren J16 A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Nieuwerkerken HSE A 26 66 2110 1660 20 0 6
Cosmo Genk BBC HSE A 26 58 1976 1800 16 0 10
Black Sheep Diepenbeek HSE A 26 55 1870 1833 15 0 10
Stevoort BBC HSE C 26 54 1908 1862 14 0 12
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 26 54 1751 1718 14 0 12
BBC ING Heusden HSE A 26 54 1709 1664 15 0 9
Hades BBC Hasselt HSE B 26 52 1939 1950 13 0 13
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 26 52 1806 1786 13 0 13
Bacma Maaseik HSE A 26 52 1844 1925 13 0 13
Peer BBC vzw HSE A 26 50 1801 1830 12 0 14
BC Maasmechelen HSE B 26 48 1701 1857 11 0 15
Hasselt BT HSE C 26 48 2051 2075 11 0 15
Basket Zonhoven HSE A 26 41 1781 2068 8 0 17
BBC Optima Tessenderlo HSE B 26 40 1720 1939 7 0 19