Hades Kiewit BBC HSE A

Heren Senioren
2021-2022
Trainingen
Dinsdag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0008530101
26-08-2021
20.00
KBBC Zolder vzw HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR001438JK01
12-09-2021
12.30
Stevoort BBC HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016370101
15-08-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LAHSE21BBD01
26-09-2021
15.15
Red Vic Wilrijk HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDN02
02-10-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A BBC Croonen Lommel HSE B
LAHSE21BDE03
09-10-2021
21.00
Hades Kiewit BBC HSE A L.S.V. Basket Landen HSE A
LAHSE21BGD04
16-10-2021
20.45
KBBC Okido Arendonk HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDI05
23-10-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B
LAHSE21BKD06
06-11-2021
20.30
Clem Scherpenheuvel HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDA07
13-11-2021
21.00
Hades Kiewit BBC HSE A BC Guco Lier Vzw HSE B
LAHSE21BFD08
20-11-2021
21.00
Gembo Borgerhout HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDJ09
27-11-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A KBBC Miners Beringen HSE B
LAHSE21BHD10
05-12-2021
11.15
Soba Antwerpen HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDM11
11-12-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Insurea Kontich Wolves HSE B
LAHSE21BLD12
19-12-2021
16.00
BasKet Tongeren HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDC13
08-01-2022
21.00
Hades Kiewit BBC HSE A Antwerp Giants HSE C
LAHSE21BDB14
15-01-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Red Vic Wilrijk HSE A
LAHSE21BND15
23-01-2022
15.30
BBC Croonen Lommel HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BED16
05-02-2022
20.15
L.S.V. Basket Landen HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDG17
12-02-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A KBBC Okido Arendonk HSE A
LAHSE21BID18
19-02-2022
17.30
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDK19
26-02-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A
LAHSE21BAD20
04-03-2022
20.30
BC Guco Lier Vzw HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDF21
12-03-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Gembo Borgerhout HSE B
LAHSE21BJD22
26-03-2022
18.00
KBBC Miners Beringen HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDH23
02-04-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Soba Antwerpen HSE A
LAHSE21BMD24
09-04-2022
18.00
Insurea Kontich Wolves HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDL25
23-04-2022
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A BasKet Tongeren HSE B
LAHSE21BCD26
29-04-2022
21.00
Antwerp Giants HSE C Hades Kiewit BBC HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLAHSEPACD01
29-08-2021
17.00
Gent-Oost Eagles HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
BLAHSEPADE03
04-09-2021
20.00
Hades Kiewit BBC HSE A Zuiderkempen Diamonds HSE A
BLAHSEPABD04
11-09-2021
18.00
Basket SKT Ieper HSE C Hades Kiewit BBC HSE A
BLAHSEPADA05
19-09-2021
15.00
Hades Kiewit BBC HSE A KBBC Bavi Gent HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE580201
29-01-2022
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A Hades Kiewit BBC HSE A

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Lummen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Dusseldorf Capitals 0 0 0 0 0 0 0
Loon Lions 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Houthalen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Royale Union Bellaire 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC J18 A 0 0 0 0 0 0 0
Stella Artois Leuven Bears J18 B 0 0 0 0 0 0 0
Mercurius BBC Berchem HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE D 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BC Guco Lier Vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Red Vic Wilrijk HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Antwerp Giants HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
L.S.V. Basket Landen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Gembo Borgerhout HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Okido Arendonk HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Soba Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Insurea Kontich Wolves HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
KBBC Bavi Gent HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket SKT Ieper HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Gent-Oost Eagles HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Zuiderkempen Diamonds HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Stevoort BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0