Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE41ACA01
07-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E Basket Zonhoven HSE B
LIHSE41AMC02
15-09-2019
13.00
Helchteren 2020 HSE B Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41AFC03
21-09-2019
16.00
KBBC Zolder vzw HSE F Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACH04
28-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E BBC Kajoba Zolder HSE A
LIHSE41ACJ18
12-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E BBC Croonen Lommel HSE D
LIHSE41ANC19
19-10-2019
17.00
Basket Lummen HSE D Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACL20
26-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE E Bilzerse BC HSE D
LIHSE41AEC21
03-11-2019
17.00
KBBC Zolder vzw HSE G Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACG22
09-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E BBC As HSE B
LIHSE41ACI10
23-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E BBC As HSE C
LIHSE41ABC11
01-12-2019
09.00
Orly Hasselt HSE B Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACK12
07-12-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E Bilzerse BC HSE C
LIHSE41ADC13
14-12-2019
18.00
KBBC Zolder vzw HSE E Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41AAC14
05-01-2020
14.45
Basket Zonhoven HSE B Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACM15
11-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E Helchteren 2020 HSE B
LIHSE41ACF16
18-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E KBBC Zolder vzw HSE F
LIHSE41AHC17
25-01-2020
20.00
BBC Kajoba Zolder HSE A Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41AJC05
09-02-2020
13.00
BBC Croonen Lommel HSE D Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACN06
15-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E Basket Lummen HSE D
LIHSE41ALC07
22-02-2020
17.30
Bilzerse BC HSE D Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41AGC09
29-02-2020
17.00
BBC As HSE B Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACE08
07-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E KBBC Zolder vzw HSE G
LIHSE41AIC23
14-03-2020
21.00
BBC As HSE C Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41AKC25
28-03-2020
16.30
Bilzerse BC HSE C Hades Kiewit BBC HSE E
LIHSE41ACB24
04-04-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE E Orly Hasselt HSE B
LIHSE41ACD26
19-04-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE E KBBC Zolder vzw HSE E

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Zonhoven HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE E 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE G 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE F 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Kajoba Zolder HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Helchteren 2020 HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE D 0 0 0 0 0 0 0