Hades Kiewit BBC DSE A

Dames Senioren
2017-2018
Trainingen
Woensdag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIDSE11ACA01
08-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE B
LIDSE11AMC02
15-09-2019
12.30
DBC Houthalen DSE C Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFC03
21-09-2019
18.30
Basket Zonhoven DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACH04
29-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Femina Habac Sint-Truiden DSE A
LIDSE11ACJ18
13-10-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
LIDSE11ACL20
26-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC DSE A Stevoort BBC DSE A
LIDSE11AEC21
03-11-2019
15.00
Hasselt BT DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACG22
10-11-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A BC Maasmechelen DSE A
LIDSE11ACI10
24-11-2019
17.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Lummen DSE C
LIDSE11ABC11
01-12-2019
11.00
BasKet Tongeren DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACK12
08-12-2019
17.00
Hades Kiewit BBC DSE A BBC Croonen Lommel DSE A
LIDSE11ADC13
14-12-2019
20.00
KBBC Miners Beringen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AAC14
04-01-2020
18.30
B.C. Gems Diepenbeek DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACM15
12-01-2020
17.00
Hades Kiewit BBC DSE A DBC Houthalen DSE C
LIDSE11ACF16
18-01-2020
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Zonhoven DSE A
LIDSE11AHC17
25-01-2020
19.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AJC05
08-02-2020
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ALC07
23-02-2020
13.30
Stevoort BBC DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AGC09
29-02-2020
20.15
BC Maasmechelen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACE08
08-03-2020
17.00
Hades Kiewit BBC DSE A Hasselt BT DSE B
LIDSE11AIC23
15-03-2020
14.00
Basket Lummen DSE C Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AKC25
29-03-2020
15.00
BBC Croonen Lommel DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ACB24
05-04-2020
17.00
Hades Kiewit BBC DSE A BasKet Tongeren DSE A
LIDSE11ACD26
18-04-2020
18.30
Hades Kiewit BBC DSE A KBBC Miners Beringen DSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSE080401
16-11-2019
winnaar BLIDSEVR 01 Hades Kiewit BBC DSE A

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
DBC Houthalen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
DBC Houthalen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0