Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LAHSE21BBD01
07-09-2019
18.15
GSG Aarschot HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDN02
14-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Gembo Borgerhout HSE B
LAHSE21BDE03
21-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A
LAHSE21BGD04
28-09-2019
20.45
Red Vic Wilrijk HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BID18
12-10-2019
20.30
2B|SAFE Tienen HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDK19
19-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Phantoms Basket Boom HSE A
LAHSE21BAD20
26-10-2019
18.00
Horticult Kontich Wolves HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDF21
02-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE A Hasselt BT HSE B
LAHSE21BJD22
09-11-2019
20.30
BBC Lyra Nila Nijlen HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BHD10
24-11-2019
14.00
BC Guco Lier Vzw HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDM11
30-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Soba Antwerpen HSE A
LAHSE21BLD12
08-12-2019
15.00
BBC Croonen Lommel HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDC13
14-12-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A K. Vabco Mol BBC HSE A
LAHSE21BDB14
04-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A GSG Aarschot HSE B
LAHSE21BND15
12-01-2020
13.00
Gembo Borgerhout HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BED16
18-01-2020
20.30
Clem Scherpenheuvel HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDG17
25-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A Red Vic Wilrijk HSE A
LAHSE21BDI05
08-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A 2B|SAFE Tienen HSE A
LAHSE21BKD06
15-02-2020
20.45
Phantoms Basket Boom HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDA07
22-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE A Horticult Kontich Wolves HSE B
LAHSE21BDJ09
29-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A BBC Lyra Nila Nijlen HSE A
LAHSE21BFD08
08-03-2020
17.00
Hasselt BT HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BDH23
14-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A BC Guco Lier Vzw HSE B
LAHSE21BDL25
28-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A BBC Croonen Lommel HSE B
LAHSE21BMD24
05-04-2020
11.15
Soba Antwerpen HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
LAHSE21BCD26
18-04-2020
20.30
K. Vabco Mol BBC HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLAHSEPLCD01
14-08-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A LDP Donza HSE B
BLAHSEPLAC03
24-08-2019
21.00
Oxaco BBC Boechout HSE B Hades Kiewit BBC HSE A
BLAHSEPLCE04
25-08-2019
18.00
Hades Kiewit BBC HSE A Stevoort BBC HSE B
BLAHSEPLBC02
01-09-2019
12.00
KBBC Wikings Kortrijk HSE A Hades Kiewit BBC HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE580101
16-11-2019
Hades Kiewit BBC HSE A KBBC Miners Beringen HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016370101
11-08-2019
17.00
Hades Kiewit BBC HSE A KBBC Miners Beringen HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ORBBSH NO01
09-08-2019
18.45
Hades Kiewit BBC HSE A Stevoort BBC HSE A

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Horticult Kontich Wolves HSE B 0 0 0 0 0 0 0
GSG Aarschot HSE B 0 0 0 0 0 0 0
K. Vabco Mol BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Red Vic Wilrijk HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Guco Lier Vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
2B|SAFE Tienen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Lyra Nila Nijlen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Phantoms Basket Boom HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Soba Antwerpen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Gembo Borgerhout HSE B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Oxaco BBC Boechout HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Wikings Kortrijk HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
LDP Donza HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United HSE C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC J18 C 0 0 0 0 0 0 0
Stella Artois Leuven Bears J18 B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC J18 A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
RPC Anderlecht HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Falco Gent HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A 0 0 0 0 0 0 0
LDP Donza HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Wanty Gent Hawks HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Remant Basics Melsele-Beveren HSE A 0 0 0 0 0 0 0
United Basket Woluwé HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Royal Nivelles Basketb HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE A 0 0 0 0 0 0 0