Beste Hades BBC Kiewit spelers, ouders en sympathisanten,

het is weer een hele puzzel geweest, maar nu staan de definitieve ploegindelingen, de namen van de coaches en de trainingsuren voor volgend seizoen op onze website (www.hadesbbc.be).

Binnenkort sturen we nog een mailtje naar de spelers (en de ouders van de jeugdspelers) met meer details . . .

Noteer alvast de volgende datums in uw agenda :

Activiteit Datum
PUKKELPOP 15-19 AUGUSTUS 2019
MOSSELSLAG  
SPECULAASVERKOOP  
SINTERKLAASFEEST  
PEANUTSTORNOOI  
BBal4GIRLS (3x3)  
NIEUWJAARSRECEPTIE  
GRIEKSE EETDAG  
HADESQUIZ  
#ALL4HADES  
FAMILIEDAG  

 

Games per weekend

Datum - TijdTeamThuisTeamUitUitslag
09-08-2019
18.45
Hades Kiewit BBC HSE AStevoort BBC HSE A 60- 77
10-08-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BCosmo Genk BBC J18 A 59- 76
10-08-2019
21.00
Basket Lummen HSE AHades Kiewit BBC HSE B 67- 73
11-08-2019
13.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 AHades Kiewit BBC J18 A 35-117
11-08-2019
17.00
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Miners Beringen HSE A 60- 59
14-08-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ALDP Donza HSE B 82- 75
19-08-2019
20.00
Bree Basket J18 AHades Kiewit BBC J18 A 50-100
20-08-2019
20.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades Kiewit BBC J18 A 59- 67
21-08-2019
20.30
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE B
24-08-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CStella Artois Leuven Bears J18 B
24-08-2019
21.00
Oxaco BBC Boechout HSE BHades Kiewit BBC HSE A
25-08-2019
16.00
Basket Lummen HSE BHades Kiewit BBC HSE B
25-08-2019
18.00
Hades Kiewit BBC HSE AStevoort BBC HSE B
31-08-2019
12.00
DBC Houthalen M14 AHades Kiewit BBC M14 A
31-08-2019
12.30
Crelan Okapi Aalstar J18 AHades Kiewit BBC J18 A
31-08-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 CStevoort BBC J18 A
31-08-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CStevoort BBC HSE D
31-08-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasKet Tongeren HSE C
01-09-2019
12.00
KBBC Wikings Kortrijk HSE AHades Kiewit BBC HSE A
07-09-2019
14.00
BBC Optima Tessenderlo J18 AHades Kiewit BBC J18 B
07-09-2019
16.00
Stevoort BBC J16 BHades Kiewit BBC J16 A
07-09-2019
18.15
GSG Aarschot HSE BHades Kiewit BBC HSE A
07-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Zonhoven HSE B
07-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBasKet Tongeren HSE C
08-09-2019
11.30
Orly Hasselt HSE AHades Kiewit BBC HSE C
08-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ABC Guco Lier Vzw J18 A
08-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AB.C. Gems Diepenbeek DSE B
14-09-2019
13.00
Hubo Limburg United J18 BHades Kiewit BBC J18 B
14-09-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 AB.C. Gems Diepenbeek G12 A
14-09-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 CToyota Wouters Diest J18 A
14-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CStevoort BBC HSE E
14-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AGembo Borgerhout HSE B
15-09-2019
12.30
DBC Houthalen DSE CHades Kiewit BBC DSE A
15-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J16 BKBBC Zolder vzw J16 A
15-09-2019
13.00
Helchteren 2020 HSE BHades Kiewit BBC HSE E
15-09-2019
15.00
Helchteren 2020 HSE AHades Kiewit BBC HSE D
15-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC J16 ABasKet Tongeren J16 C
21-09-2019
09.00
Stella Artois Leuven Bears G12 DHades Kiewit BBC G12 B
21-09-2019
09.00
DBC Houthalen G12 AHades Kiewit BBC G12 A
21-09-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G08 ABasket Zonhoven G08 B
21-09-2019
12.15
Basket Zonhoven J18 AHades Kiewit BBC J18 B
21-09-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J16 ACosmo Genk BBC J16 A
21-09-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 CHasselt BT J18 A
21-09-2019
16.00
Clem Scherpenheuvel G10 AHades Kiewit BBC G10 A
21-09-2019
16.15
Hades Kiewit BBC J16 BBBC As J16 A
21-09-2019
18.00
KBBC Zolder vzw HSE FHades Kiewit BBC HSE E
21-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE AClem Scherpenheuvel HSE A
21-09-2019
18.30
Basket Zonhoven DSE AHades Kiewit BBC DSE A
21-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BHasselt BT HSE C
21-09-2019
20.30
Basket Zonhoven HSE AHades Kiewit BBC HSE D
22-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ACrelan Okapi Aalstar J18 A
22-09-2019
13.00
Orly Hasselt G10 BHades Kiewit BBC G10 B
22-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE CAlfa 2000 Achel HSE A
28-09-2019
12.00
L.S.V. Basket Landen J18 AHades Kiewit BBC J18 C
28-09-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BDynamo Bertem G12 A
28-09-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BCosmo Genk BBC J18 A
28-09-2019
16.00
Hades Kiewit BBC M14 AAntwerp Giants M14 A
28-09-2019
16.45
BC Asse-Ternat J18 AHades Kiewit BBC J18 A
28-09-2019
18.00
BC Maasmechelen HSE BHades Kiewit BBC HSE B
28-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC Kajoba Zolder HSE A
28-09-2019
18.30
Bree Basket HSE BHades Kiewit BBC HSE C
28-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBree Basket HSE C
28-09-2019
20.45
Red Vic Wilrijk HSE AHades Kiewit BBC HSE A
29-09-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G08 ABasKet Tongeren G08 A
29-09-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 ABC Maasmechelen G10 B
29-09-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 BBree Basket G10 C
29-09-2019
12.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 BHades Kiewit BBC J16 B
29-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC G12 ANieuwerkerken G12 A
05-10-2019
10.00
Cosmo Genk BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 A
05-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC J18 CKoninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A
05-10-2019
12.00
Phantoms Basket Boom M14 BHades Kiewit BBC M14 A
05-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J16 BBC Lions Genk J16 A
05-10-2019
14.00
L.S.V. Basket Landen G08 AHades Kiewit BBC G08 A
05-10-2019
14.00
Stevoort BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B
05-10-2019
14.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 AHades Kiewit BBC G10 B
05-10-2019
15.00
Hageland United G12 BHades Kiewit BBC G12 B
05-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J16 ABree Basket J16 A
05-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Miners Beringen HSE A
05-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC DSE AFemina Habac Sint-Truiden DSE A
06-10-2019
09.30
Orly Hasselt G10 AHades Kiewit BBC G10 A
06-10-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AOxaco BBC Boechout J18 A
12-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BClem Scherpenheuvel G12 B
12-10-2019
12.00
Oxaco BBC Boechout J18 AHades Kiewit BBC J18 A
12-10-2019
14.00
BC Maasmechelen G12 BHades Kiewit BBC G12 A
12-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J16 ABBC Croonen Lommel J16 B
12-10-2019
14.00
Clem Scherpenheuvel J18 AHades Kiewit BBC J18 C
12-10-2019
15.30
B.C. Gems Diepenbeek J16 BHades Kiewit BBC J16 B
12-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BKBBC Miners Beringen J18 B
12-10-2019
18.15
Cosmo Genk BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE B
12-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC Croonen Lommel HSE D
12-10-2019
20.30
2B|SAFE Tienen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
12-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBBC ING Heusden HSE B
13-10-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G08 AStevoort BBC G08 A
13-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 BBasket Zonhoven G10 A
13-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 AHageland United G10 C
13-10-2019
13.00
Hades Kiewit BBC M14 ADBC Duopaint Osiris Aalst M14 A
13-10-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
13-10-2019
16.00
Basket Lummen HSE CHades Kiewit BBC HSE C
19-10-2019
11.00
Hasselt BT J18 AHades Kiewit BBC J18 C
19-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 ADBC Houthalen G12 A
19-10-2019
14.00
Cosmo Genk BBC J16 AHades Kiewit BBC J16 A
19-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC M14 AFemina Habac Sint-Truiden M14 A
19-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CAPK - Alken BBC HSE A
19-10-2019
17.00
Basket Lummen HSE DHades Kiewit BBC HSE E
19-10-2019
18.00
Hades Kiewit BBC HSE BKBBC Zolder vzw HSE B
19-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE APhantoms Basket Boom HSE A
20-10-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G10 AClem Scherpenheuvel G10 A
20-10-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G10 BOrly Hasselt G10 B
20-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G12 BStella Artois Leuven Bears G12 D
20-10-2019
13.00
BBC As J16 AHades Kiewit BBC J16 B
20-10-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AKon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A
20-10-2019
14.15
Basket Zonhoven G08 BHades Kiewit BBC G08 A
20-10-2019
15.00
Hades Kiewit BBC J18 BBasket Zonhoven J18 A
20-10-2019
15.30
Stevoort BBC HSE DHades Kiewit BBC HSE D
26-10-2019
16.00
Stevoort BBC HSE CHades Kiewit BBC HSE B
26-10-2019
18.00
Horticult Kontich Wolves HSE BHades Kiewit BBC HSE A
26-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC DSE AStevoort BBC DSE A
26-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE EBilzerse BC HSE D
27-10-2019
10.30
KBBC Miners Beringen J18 AHades Kiewit BBC J18 A
27-10-2019
10.30
Toyota Wouters Diest J18 AHades Kiewit BBC J18 C
27-10-2019
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE CHades Kiewit BBC HSE C
02-11-2019
10.15
Basket Zonhoven G12 AHades Kiewit BBC G12 A
02-11-2019
12.00
Hades Kiewit BBC J16 ABasKet Tongeren J16 B
02-11-2019
12.30
Femina Habac Sint-Truiden M14 AHades Kiewit BBC M14 A
02-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BB.C. Gems Diepenbeek J18 A
02-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CHasselt BT HSE D
02-11-2019
18.00
KBBC Miners Beringen HSE CHades Kiewit BBC HSE D
02-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE AHasselt BT HSE B
02-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
03-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ABC Asse-Ternat J18 A
03-11-2019
15.00
Hasselt BT DSE BHades Kiewit BBC DSE A
03-11-2019
17.00
KBBC Zolder vzw HSE GHades Kiewit BBC HSE E
09-11-2019
14.00
KBBC Zolder vzw J16 AHades Kiewit BBC J16 B
09-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 BBBC Haacht G12 A
09-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BHubo Limburg United J18 B
09-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC As HSE B
09-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBBC As HSE A
09-11-2019
20.30
BBC Lyra Nila Nijlen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
10-11-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G08 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A
10-11-2019
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE BHades Kiewit BBC HSE C
10-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC G10 AHubo Limburg United G10 B
10-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BBBC As G10 A
10-11-2019
13.00
BasKet Tongeren G12 BHades Kiewit BBC G12 A
10-11-2019
15.00
BasKet Tongeren J16 CHades Kiewit BBC J16 A
10-11-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABC Maasmechelen DSE A
11-11-2019
16.30
BBC ING Heusden HSE AHades Kiewit BBC HSE B
16-11-2019
winnaar BLIDSEVR 01Hades Kiewit BBC DSE A
16-11-2019
10.00
Clem Scherpenheuvel G12 BHades Kiewit BBC G12 B
16-11-2019
10.15
Basket Zonhoven G10 AHades Kiewit BBC G10 B
16-11-2019
11.30
KBBC Miners Beringen J18 BHades Kiewit BBC J18 B
16-11-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 ABC Maasmechelen G12 B
16-11-2019
13.00
Stevoort BBC G08 AHades Kiewit BBC G08 A
16-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CClem Scherpenheuvel J18 A
16-11-2019
15.00
Hageland United G10 CHades Kiewit BBC G10 A
16-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J16 BB.C. Gems Diepenbeek J16 B
17-11-2019
13.00
DBC Duopaint Osiris Aalst M14 AHades Kiewit BBC M14 A
17-11-2019
13.00
BC Guco Lier Vzw J18 AHades Kiewit BBC J18 A
17-11-2019
13.00
BBC Croonen Lommel J16 BHades Kiewit BBC J16 A
23-11-2019
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 AHades Kiewit BBC J18 C
23-11-2019
09.30
Bree Basket J16 AHades Kiewit BBC J16 A
23-11-2019
13.00
Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 AHades Kiewit BBC J18 A
23-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 BHageland United G12 B
23-11-2019
16.00
BBC Optima Tessenderlo HSE CHades Kiewit BBC HSE C
23-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BStevoort BBC J18 A
23-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC As HSE C
23-11-2019
20.30
Peer BBC vzw HSE AHades Kiewit BBC HSE B
23-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DCosmo Genk BBC HSE C
24-11-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G08 AL.S.V. Basket Landen G08 A
24-11-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 AOrly Hasselt G10 A
24-11-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 BB.C. Gems Diepenbeek G10 A
24-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC M14 APhantoms Basket Boom M14 B
24-11-2019
14.00
BC Guco Lier Vzw HSE BHades Kiewit BBC HSE A
24-11-2019
15.00
Hades Kiewit BBC G12 ACosmo Genk BBC G12 A
24-11-2019
16.00
BC Lions Genk J16 AHades Kiewit BBC J16 B
24-11-2019
17.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Lummen DSE C
30-11-2019
10.00
BC Maasmechelen G10 BHades Kiewit BBC G10 A
30-11-2019
11.30
Bree Basket G10 CHades Kiewit BBC G10 B
30-11-2019
12.00
Nieuwerkerken G12 AHades Kiewit BBC G12 A
30-11-2019
13.30
Cosmo Genk BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B
30-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CL.S.V. Basket Landen J18 A
30-11-2019
14.15
Hades Kiewit BBC J16 BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 B
30-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBlack Sheep Diepenbeek HSE A
30-11-2019
16.30
Dynamo Bertem G12 AHades Kiewit BBC G12 B
30-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Optima Tessenderlo HSE B
30-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ASoba Antwerpen HSE A
30-11-2019
21.00
BBC Pelt HSE BHades Kiewit BBC HSE D
01-12-2019
09.00
Orly Hasselt HSE BHades Kiewit BBC HSE E
01-12-2019
09.00
BasKet Tongeren G08 AHades Kiewit BBC G08 A
01-12-2019
10.00
Antwerp Giants M14 AHades Kiewit BBC M14 A
01-12-2019
11.00
BasKet Tongeren DSE AHades Kiewit BBC DSE A
01-12-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AKBBC Miners Beringen J18 A
01-12-2019
15.00
Hades Kiewit BBC J16 ABC Maasmechelen J16 A
07-12-2019
09.00
Hubo Limburg United G10 BHades Kiewit BBC G10 A
07-12-2019
12.00
BC Maasmechelen J16 AHades Kiewit BBC J16 A
07-12-2019
12.15
BBC As G10 AHades Kiewit BBC G10 B
07-12-2019
15.00
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 AHades Kiewit BBC G08 A
07-12-2019
16.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasKet Tongeren G12 B
07-12-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBilzerse BC HSE C
07-12-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBilzerse BC HSE B
07-12-2019
20.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE B
08-12-2019
09.30
BBC Haacht G12 AHades Kiewit BBC G12 B
08-12-2019
11.00
Baclo Lommel HSE AHades Kiewit BBC HSE C
08-12-2019
15.00
BBC Croonen Lommel HSE BHades Kiewit BBC HSE A
08-12-2019
17.00
Hades Kiewit BBC DSE ABBC Croonen Lommel DSE A
14-12-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasKet Tongeren G12 A
14-12-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE BBasket Lummen HSE B
14-12-2019
19.00
KBBC Zolder vzw HSE EHades Kiewit BBC HSE E
14-12-2019
20.00
KBBC Miners Beringen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
14-12-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AK. Vabco Mol BBC HSE A
14-12-2019
21.00
KBBC Zolder vzw HSE CHades Kiewit BBC HSE D
15-12-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE CKBBC Zolder vzw HSE D
21-12-2019
17.00
Hades Kiewit BBC J18 BBasket Zonhoven J18 A
22-12-2019
13.00
Bree Basket J16 AHades Kiewit BBC J16 A
04-01-2020
18.30
B.C. Gems Diepenbeek DSE BHades Kiewit BBC DSE A
04-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE COrly Hasselt HSE A
04-01-2020
19.00
BasKet Tongeren HSE CHades Kiewit BBC HSE D
04-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AGSG Aarschot HSE B
05-01-2020
14.45
Basket Zonhoven HSE BHades Kiewit BBC HSE E
11-01-2020
18.00
Stevoort BBC HSE EHades Kiewit BBC HSE C
11-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EHelchteren 2020 HSE B
11-01-2020
18.30
Basket Lummen HSE BHades Kiewit BBC HSE B
11-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DHelchteren 2020 HSE A
12-01-2020
13.00
Gembo Borgerhout HSE BHades Kiewit BBC HSE A
12-01-2020
17.00
Hades Kiewit BBC DSE ADBC Houthalen DSE C
17-01-2020
20.45
Hasselt BT HSE CHades Kiewit BBC HSE B
18-01-2020
16.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Zonhoven DSE A
18-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Zolder vzw HSE F
18-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBasket Zonhoven HSE A
18-01-2020
20.30
Clem Scherpenheuvel HSE AHades Kiewit BBC HSE A
19-01-2020
17.00
Alfa 2000 Achel HSE AHades Kiewit BBC HSE C
25-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBC Maasmechelen HSE B
25-01-2020
19.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE AHades Kiewit BBC DSE A
25-01-2020
20.00
BBC Kajoba Zolder HSE AHades Kiewit BBC HSE E
25-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ARed Vic Wilrijk HSE A
26-01-2020
13.00
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE D
26-01-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE CBree Basket HSE B
08-02-2020
18.15
BBC ING Heusden HSE BHades Kiewit BBC HSE D
08-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BCosmo Genk BBC HSE B
08-02-2020
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE AHades Kiewit BBC DSE A
08-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A2B|SAFE Tienen HSE A
09-02-2020
13.00
BBC Croonen Lommel HSE DHades Kiewit BBC HSE E
09-02-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE CBasket Lummen HSE C
15-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Lummen HSE D
15-02-2020
19.00
KBBC Zolder vzw HSE BHades Kiewit BBC HSE B
15-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DStevoort BBC HSE D
15-02-2020
20.30
APK - Alken BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE C
15-02-2020
20.45
Phantoms Basket Boom HSE AHades Kiewit BBC HSE A
22-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C
22-02-2020
17.30
Bilzerse BC HSE DHades Kiewit BBC HSE E
22-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BStevoort BBC HSE C
23-02-2020
13.30
Stevoort BBC DSE AHades Kiewit BBC DSE A
29-02-2020
17.00
BBC As HSE BHades Kiewit BBC HSE E
29-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC ING Heusden HSE A
29-02-2020
19.00
BBC As HSE AHades Kiewit BBC HSE D
29-02-2020
20.15
BC Maasmechelen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
01-03-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Lyra Nila Nijlen HSE A
01-03-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE CKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
07-03-2020
17.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades Kiewit BBC HSE B
07-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Zolder vzw HSE G
07-03-2020
19.00
Hasselt BT HSE DHades Kiewit BBC HSE C
07-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKBBC Miners Beringen HSE C
08-03-2020
17.00
Hasselt BT HSE BHades Kiewit BBC HSE A
08-03-2020
17.00
Hades Kiewit BBC DSE AHasselt BT DSE B
14-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Optima Tessenderlo HSE C
14-03-2020
16.00
Cosmo Genk BBC HSE CHades Kiewit BBC HSE D
14-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BPeer BBC vzw HSE A
14-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABC Guco Lier Vzw HSE B
14-03-2020
21.00
BBC As HSE CHades Kiewit BBC HSE E
15-03-2020
14.00
Basket Lummen DSE CHades Kiewit BBC DSE A
21-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC DSE ABasKet Tongeren DSE A
21-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AHorticult Kontich Wolves HSE B
28-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBaclo Lommel HSE A
28-03-2020
16.30
Bilzerse BC HSE CHades Kiewit BBC HSE E
28-03-2020
18.30
Bilzerse BC HSE BHades Kiewit BBC HSE D
28-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BB.C. Gems Diepenbeek HSE A
28-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Croonen Lommel HSE B
29-03-2020
15.00
BBC Croonen Lommel DSE AHades Kiewit BBC DSE A
04-04-2020
18.15
BBC Optima Tessenderlo HSE BHades Kiewit BBC HSE B
04-04-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EOrly Hasselt HSE B
04-04-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBBC Pelt HSE B
05-04-2020
11.15
Soba Antwerpen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
05-04-2020
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE C
11-04-2020
20.30
K. Vabco Mol BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE A
18-04-2020
18.30
Hades Kiewit BBC DSE AKBBC Miners Beringen DSE A
18-04-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKBBC Zolder vzw HSE C
19-04-2020
15.00
KBBC Zolder vzw HSE DHades Kiewit BBC HSE C
19-04-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Zolder vzw HSE E



HADES ORGANISEERT HAAR JAARLIJKS GRIEKS EETFESTIJN

Wanneer?     Zondag 24 februari – tussen 12u-13u of 17u30-18u30

Waar?           De Binder, Vijverstraat 1, 3500 Hasselt (achter de kerk van Kiewit)

Wat?    

  • Voorgerecht: buffet van tzatziki, gtipiti (smeerkaas), keftedakia (gehaktballetjes in tomatensaus), fetakaas, koolsalade
  • Hoofdgerecht: warm buffet van souvlaki, worst, gyros, kipfilet met champignonsaus, kalamaria, aardappelsla, Griekse boerensalade, kritharaki (Griekse deegwaren), BBQ saus, frieten
  • Alternatief hoofdgerecht voor vegetariërs: zalm schotel of vegetarische moussaka

Prij . . .

 

Ook dit jaar organiseert Hades BBC een kwis, niet alleen voor haar leden maar voor iedereen die in een gezellige atmosfeer zijn of haar hersencellen nog eens wil testen. 

De kwis is geen 'basket-kwis': de vragen gaan erg 'breed', en we willen dat iedereen met een goed gevoel naar huis gaat.

Inschrijven gebeurt per ploeg (max. 6 personen) door een mailtje te sturen met naam van de ploeg, naam van de contactpersoon, en met je voorkeurtafel (zie bijgevoegd tafelplan) naar quiz@hadesbbc.be 

Tot gauw, tot op 22 maart!

Het Hades-kwis-team

Beste spelers, beste coaches, beste ouders,

De Sint komt onze jongere spelers (U6 tot en met U12) bezoeken, ploeg per ploeg, op vrijdag 30 november, in de sporthal van Kiewit. (U6 om 18u, U8 om 18u30, U10 om 19u, U12 om 19u30). En misschien, als ze braaf zijn, krijgen de U14 en U16 ook nog iets lekkers!

Intussen hebben jullie al de eetbare Sinten gekregen van onze jaarlijkse speculaasactie. Zoals aangegeven in de nieuwsbrief over de lidgelden in mei en in ons infoboekje vragen we iedere spelend lid (spelers en coaches) om voor 30 Euro 10 pakken speculaas af te nemen. Wij danken jullie . . .

BBALL4GIRLS 2018

BBALL4GIRLS - een girls-only basketbaltornooibball4girls

Dit girls-only tornooi vindt plaats op zondag 23 december in de sporthal van Kiewit, Tulpinstraat 42 in Hasselt.

  • inschrijven kost 10€ per ploeg;
  • een ploeg bestaat uit maximum 5 meisjes, je mag ook met 3 of 4 mee doen;
  • je moet niet persé via een club inschrijven, je bent vrij om een ploegje te vormen;
  • U10 tornooi is van 10u tot 12u;
  • U12 tornooi is van 12u tot 14u;
  • U14 tornooi is van 14u tot 16u;

Wil je meer info of wil je je al inschrijven, dit kan via mail bball4girls@hadesbbc.be of via dit inschrijvingsformulier.

 

Hallo Frossers

Jullie hebben er lang moeten op wachten maar hier is dan de veelgevraagde folder !!!
Hierbij de nieuwe folder met het inschrijvingsformulier van onze Fros Kerststage 2018 op 26-27-28 dec. ( wo-do-vrij )

Ook nu weer op drie locaties zijnde :

Vandaag heeft Frank Wynants (papa van Jasper U12B) de HadesBBC en KiewitBBC app voor android geinstalleerd op Google play store.hadeslogo.png
Met deze app kan u de kalender en de resultaten van Hades BBC raadplegen. Bij de kalender heeft u de mogelijkheid om ook het klassement, voorbije resultaten en statistieken te raadplegen.
Daarnaast is het ook mogelijk om de navigatie naar de betreffende sporthal te starten.
Alle gegevens worden opgevraagd bij de VBL.

Noteer alvast de volgende datums in uw agenda :

Beste Medewerkers,

In bijlage vind je de definitieve werklijsten. 
Je vindt er ook de algemene richtlijnen, de richtlijnen per post en een stratenplan van Kiewit.

Lees deze bijlagen zeker door om te weten wat van jou verwacht wordt op je post en of je op de lijst van de opruim staat.

KAARTVERDELING:

Dinsdag 14 augustus 2018    van 20.00u – 22.00u in sportcafé TOM, gelegen aan de sporthal van Kiewit (Tulpinstraat 42, Hasselt)


Kaarten worden enkel binnen deze uren afgehaald! Als je zelf niet kan, kan je iemand anders sturen. Je stuurt ons voor 13 augustus 2018 een mail (van je . . .

Abonneer op